Підлога для гаража та автостоянки

Інші дописи
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Населення мегаполісів і великих міст зростає, і, як результат, виникає сильна потреба в додаткових паркувальних місцях. Щоб вирішити таку актуальну проблему і надати жителям можливість припаркувати свою машину біля будинку, в торгових або бізнес - центрах, з року в рік ми спостерігаємо активне будівництво або реконструкцію паркінгів, автостоянок та великих гаражних комплексів.

Сучасне будівництво паркінгів і автостоянок належить до високотехнологічних процесів, оскільки вимагає застосування професійної будівельної техніки, високоякісних і сертифікованих матеріалів іноземних виробників, дотримання технологій, норм і правил та залучення кваліфікованого персоналу з великим досвідом укладання підлог для даних типів приміщень. Особлива увага приділяється облаштуванню підлог і не дарма, адже саме підлогове покриття приймає на себе основні навантаження.

Промислові підлоги для гаражів і автостоянок значно відрізняються від інших видів покриттів. Даний тип підлог постійно піддається підвищеним абразивним і механічним впливам, фізичним навантаженням від великої ваги автомобілів й інтенсивному руху транспорту. Крім того, на покриття підлоги негативно впливають агресивні хімічні та автомобільні рідини, солі, бруд, перепади температур.

Специфікою покриття підлоги для гаражів та паркінгів є те, що місця найбільш інтенсивного руху - в'їзд і виїзд, - відчувають найбільший знос. Місця стоянки транспорту, в той самий час, не відчувають сильних навантажень. Виходячи з цього, підлоги в паркінгах і на автостоянках слід значно посилювати в зонах підвищених навантажень.

Загальні вимоги до підлог в гаражі та паркінгу

Від площі підлоги та специфіки самого приміщення залежать пред'явлені вимоги до підлогового настилу. Але попри це, існують загальні критерії, яким повинні відповідати всі види покриттів для підлоги такого типу приміщень, як автостоянки, гаражі та паркінги. До них відносяться:

Підвищені показники міцності й стійкості до стирання покриття. Негативний вплив на покриття підлоги здійснює шипована гума на колесах, залишки піску і гальки на протекторах шин. Тому дуже важливо підібрати підлогу, яка зможе протистояти даним факторам.

  • Високі показники стійкості до агресивних хімічних матеріалів і автомобільних рідин.
  • Вологостійкість: не тільки відкриті паркінги й автостоянки піддаються впливу підвищеної вологості. Підземні паркінги також потребують облаштування підлог зі стійкою до вологи поверхнею.
  • Безпильність і легкість в прибиранні.
  • Морозостійкість і стійкість до перепадів температур.
  • Естетичний зовнішній вигляд підлоги та комфорт експлуатації. У більшості випадків це стосується автостоянок великих бізнес - центрів і ТРЦ, де перше враження про будівлю відбувається саме там.

Які підлоги краще зробити в гаражі

Найбільш популярними варіантами підлог для гаражів є такі покриття: бетонна підлога; наливна полімерна; дерев'яна; земляна; гумова; керамічна плитка.

По цей день промислова бетонна і полімерна підлога в гаражі - це найпоширеніші та найбезпечніші покриття. Це обумовлено їх технічними характеристиками й відповідністю вимогам до підлогового покриття гаражів.

Бетонна підлога в гаражі має міцну й рівну поверхню. Але сама по собі бетонна стяжка не має достатньої стійкості до механічних навантажень, впливу вологи й інших чинників. Тому в гаражах застосовують такі види бетонних підлог:

Наша компанія пропонує влаштування всіх видів бетонного покриття для гаражів від 100 м2.

Наливна полімерна підлога в гаражі - це найбільш інноваційний та сучасний вид покриття на основі поліуретанової або епоксидної смоли, який відповідає абсолютно всім технічним й експлуатаційним вимогам такого приміщення.

Своїм Замовникам ми пропонуємо готові поліуретанові системи відомого бренду Flowcrete, які протягом багатьох років доводять доцільність свого використання неперевершеною довговічністю і натхненним зовнішнім виглядом. Дерев'яна підлога в гаражі застосовується все рідше, оскільки вважається застарілим, ненадійним і недовговічним покриттям. Але попри це, такий вид підлоги знаходить своє застосування в маленьких гаражах з невеликими навантаженнями. Такий вибір можливий, тільки якщо додатково використовувати спеціальні просочення.

Земляна підлога в гаражі є не найкращим варіантом підлогового покриття, але точно найдешевшим. Надійність і довговічність такого підлоги сумнівна, оскільки земляний або глиняний шар швидко просідає під вагою автомобіля. Привабливість цього виду покриття дорівнює нулю. Такий вибір виправдовується тільки тим, що витрат на облаштування підлоги практично немає.

Гумова підлога для гаража досить відомий вид покриття, який виготовляється на основі гумової крихти. Якщо дотримуватися технології укладання і вибирати якісний матеріал, то можна отримати досить міцний настил з унікальними характеристиками й перевагами.

Керамічна плитка - одне з найпоширеніших покриттів для гаража. До переваг такої підлоги можна віднести екологічність, температурну стійкість і простоту в обслуговуванні й підтримці чистоти. Але велика ковзкість поверхні та низька міцність змушують тричі подумати, перш ніж встановити керамічну плитку в гаражі.

Види підлог для автостоянки

Як вже ми раніше говорили в тексті, найпопулярнішим і найнадійнішим варіантом підлоги для автостоянки є зміцнені бетонні та полімерні підлоги. Жоден інший вид покриття не перевершить унікальні технологічні характеристики й властивості цих видів підлог.

Бетонні підлоги для автостоянки

Бетонні підлоги - це оптимальний варіант, якщо на об'єкті не грає важливу роль естетична привабливість і оригінальний дизайн.

Укладання бетонної підлоги в автостоянці відбувається з використанням топінгу. Це дозволяє не тільки зміцнити основу, а й знепилити поверхню. З огляду на зони навантаження, на розворотах і в місцях в'їзду, шар топінгу повинен бути більшим. Для зміцнення бетонної основи також застосовують полімерні просочення.

Товщина бетонної основи підлоги для автостоянок залежить від виду та інтенсивності навантажень, яким кожен день піддається покриття в процесі експлуатації. Якщо автостоянка має приватний характер і призначена для стоянки 1-2 автомобілів, то встановлювати занадто товсту бетонну підлогу недоцільно.

Бетонну основу використовують під будь-яке підлогове покриття, в тому числі й полімерне наливне покриття. Роблять таку основу у вигляді монолітної плити, фундаменту або звичайної стяжки. Популярність використання даного рішення пояснюється тим, що бетон володіє хорошими технологічними властивостями: стійкістю до прямих сонячних променів, дії вологи, органічних і хімічних речовин. Основною причиною укладання бетонної підлоги на автостоянці замість полімерного покриття є обмеженість коштів.

Полімерні покриття в паркінгах і на автостоянках

До недавнього часу на автостоянках і в гаражах укладали звичайні бетонні підлоги, поки комфорт експлуатації, надійність і естетична привабливість полімерних підлог не стали їх витісняти.

Полімерні підлоги в порівнянні з бетонними мають ряд переваг. Їх покриття монолітне, а значить безшовне. Монолітність основи запобігає скупченню бактерій (ось чому ці підлоги також отримали широке застосування і в харчовій промисловості). Наливні полімерні підлоги вогнестійкі та нетоксичні, що надає їм значний авторитет в порівнянні з іншими видами підлогових покриттів.

Наливні полімерні підлоги на автостоянках прекрасно взаємодіють з автомобільними шинами при будь-яких погодних умов. Такі підлоги можна зробити більш шорсткими, якщо використовувати кварцовий пісок в якості наповнювача. Полімерні підлоги не бояться підвищеної вологості й перепадів температур.

З усіх видів полімерних покриттів для паркінгів та автостоянок найчастіше використовуються поліуретанові системи, оскільки вони володіють найбільшою стійкістю до навантажень і не допускають розтріскування і виникнення дефектів покриття для підлоги протягом довгих років експлуатації. Крім того, поліуретанові підлоги характеризується високими показниками хімстійкості й стійкості до атмосферного та ультрафіолетового впливу.

Наша компанія «Стоунхендж» має спеціалізовані довговічні полімерні системи, які були розроблені спеціально для паркінгів, автостоянок та гаражів. За 13 років своєї роботи на будівельному ринку ми реалізували десятки проектів з укладання полімерних підлог в перерахованих вище об'єктах. Деяким реалізованим проектам вже понад 10 років, підлогове покриття в них зберігає свої чудові властивості та привабливий зовнішній вигляд і по цей день. Нам здається, що саме це і є найкращим підтвердженням професіоналізму наших фахівців й ефективності застосування якісних і сучасних полімерних систем.

 

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×