Наливні підлоги в Дніпрі (Дніпропетровськ)

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Наливна підлога – це сучасна технологія підлогового покриття, що дозволяє отримати надміцну, якісну, естетично привабливу та ідеально рівну підлогу.

Влаштування високоякісних наливних підлог по всій Україні – це пріоритетний вид діяльності компанії «Стоунхендж». При укладці полімерного покриття ми використовуємо якісні матеріали імпортного виробництва, сучасне технологічне обладнання та професійну будівельну техніку. Наша команда має великий досвід виконання полімерних підлог всіх типів, що дозволяє нам працювати якісно та швидко.

Наливні підлоги в Дніпрі (Дніпропетровськ)

У нашій роботі ми гарантуємо дотримання технологій і термінів здачі проектів - для Вашого спокою і нашої репутації. Ми працюємо на результат! Зважаючи на велику кількість реалізованих проектів, ми завжди пропонуємо своїм Замовникам  індивідуальні рішення з врахуванням всіх побажань та особливостей об’єкта.

Де застосовуються наливні полімерні підлоги компанії «Стоунхенж»:

 • виробничі приміщення та цехи з високим навантаженням на підлогу;
 • склади всіх галузей легкої та важкої промисловості;
 • приміщення, в яких необхідне покриття з антистатичними властивостями;
 • приміщення, де необхідна підлога з високою хімічною стійкістю;
 • гаражі, паркінги та авто майстерні;
 • громадські, медичні та учбові установи;
 • декоративні покриття для торгових центрів та магазинів та ін.

Ми укладаємо бетонні та полімерні підлоги по всій Україні, в тому числі і в Дніпрі. Щоб отримати безкоштовну консультацію та швидкий розрахунок, Ви можете залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером телефону на сайті.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Дніпро. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Дніпрі, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

 • поліуретанові покриття для підлоги;
 • епоксидні;
 • поліуретан - цементні;
 • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×