Наливні підлоги в Львові

Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Ми дуже раді, що наша компанія може запропонувати всі види підлогових покриттів, що можуть бути ідеальними саме для Вашого проекту. В нашому арсеналі підлоги, як для торгових приміщень, паркінгів, виробничих приміщень, так і для приміщень харчової, хімічної та електротехнічної промисловості.  Незалежно від вимог до поверхні підлоги або умов експлуатації, у нас є відповідні системні рішення для Ваших потреб.

У своїй роботі компанія «Стоунхендж» використовує спеціальну будівельну техніку та обладнання. Наші спеціалісти постійно відстежують нові тенденції в будівельній галузі та найефективніші методи впровадження їх у виробництво.

Серед наших Замовників є торгово-розважальні заклади, рибо- та м’ясопереробні цехи, хлібозаводи, логістичні центри та супермаркети, лікарні, і це далеко не весь список виконаних проектів.

На сьогоднішній день наша компанія виконала роботи по облаштуванню якісних бетонних та полімерних підлог на багатьох об’єктах, розташованих в різних областях України, в тому числі і в місті Львів.

Наливні підлоги в Львові

Відмінна якість роботи та доступні ціни роблять нашу компанію однією з найкращих будівельних компаній на ринку України.

Щоб отримати професійну консультацію стосовно підбору ідеального покриття саме для Вашого об’єкту та умови співпраці у Львові, Ви можете залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером на нашому сайті. Наші висококваліфіковані та компетентні спеціалісти нададуть всю необхідну інформацію і допоможуть Вам зробити правильний вибір!

Сподіваємося, що наше знайомство стане початком довгої і продуктивної співпраці!

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Львів. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію у Львові, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

  • поліуретанові покриття для підлоги;
  • епоксидні;
  • поліуретан - цементні;
  • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×