Наливні підлоги в Рівному

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Компанія «Стоунхендж» пропонує послуги якісного монтажу промислових полімерних підлог. Промислова полімерна підлога – це спеціальне синтетичне безшовне покриття, яке наноситься на готову бетонну основу, надаючи їй додаткової міцності та естетичного зовнішнього вигляду. Зазвичай, такі полімерні покриття використовуються на складах, в промислових і торгівельних приміщеннях, в місцях громадського призначення.

Наливна підлога актуальна не тільки для промислових об’єктів, але й для комерційних, адже укладання полімерної підлоги можливе будь-якого кольору та структури. Полімерна наливна кольорова підлога може бути матова або глянцева: матова наливна підлога більш універсальна, однак глянцева наливна підлога дозволяє візуально збільшити приміщення і додає йому особливої естетичності.

Наливні підлоги в Рівному

Ви можете замовити наливні підлоги в Рівному, адже наша компанія допомагає створювати ідеальні підлогові покриття на території всієї України. Розрахувати вартість необхідного виду наливної підлоги можна, якщо наш спеціаліст буде знати наступні дані:

 • умови об’єкта, при яких буде здійснюватися укладання наливного покриття;
 • умови, в яких буде експлуатуватися наливна підлога;
 • стан та тип основи, на яку наносять полімерну суміш;
 • очікувані навантаження на підлогу;
 • специфічні вимоги Замовника.

Наш багаторічний досвід показав, що наливна підлога в м. Рівне може укладатися в приміщеннях, в яких до підлогового покриття висуваються такі умови:

 • висока механічна та хімічна стійкість;
 • стійкість до абразивного зносу;
 • водонепроникність;
 • високі естетичні властивості;
 • пожежобезпечність;
 • ударостійкість.

Щоб більш детально дізнатися про умови та особливості нашої співпраці в Рівному – Ви можете залишити заявку, замовити дзвінок або зателефонувати за вказаним номером на нашому сайті.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Рівне. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Рівному, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

 • поліуретанові покриття для підлоги;
 • епоксидні;
 • поліуретан - цементні;
 • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×