Наливні підлоги в Одесі

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Компанія «Стоунхендж» - це сучасна будівельна компанія, яка надає всі види послуг по влаштуванню промислових підлог. Ми успішно працюємо на ринку більше 14 років та є ексклюзивним дилером декількох провідних світових компаній:

  • Flowcrete – відома англійська компанія з виробництва підлогового полімерного покриття;
  • Blastrac – лідер з виробництва техніки для підготовки основи для підлоги;
  • Conecto – провідна польська компанія по виробництву розширювальних профілів для деформаційних швів.

Тому наша компанія у своїй роботі використовує тільки високотехнологічне обладнання та якісні матеріали найкращих світових виробників. Це дозволяє отримати високу якість за короткий термін.

Наливна підлога в Одесі

Наші спеціалісти здатні знайти професійні рішення навіть для найскладніших задач. Завдяки багаторічному досвіду та науковому підходу  до всіх питань, ми гарантуємо високопрофесійний результат та Ваше 100% задоволення від нашої співпраці.

Завдяки широкому асортименту підлогових покриттів, наші спеціалісти здатні підібрати оптимальні рішення для Вашої підлоги. Компанія побудувала грамотну цінову політику, тому ви можете бути впевнені у відношенні ціни та якості.

Ми надаємо свої послуги по всій території України, в тому числі і в Одесі. Для отримання безкоштовної консультації та професійних відповідей на всі питання Ви можете залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером на нашому сайті.

Ми гарантуємо якість та оперативність встановлення Вашої ідеальної підлоги!

 

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Одеса. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Одесі, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

и є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

  • поліуретанові покриття для підлоги;
  • епоксидні;
  • поліуретан - цементні;
  • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×