Наливні підлоги в Черкасах

Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Якісна підлога – це важлива складова будь-якого виробничого приміщення і дуже важливо, щоб вона відповідала всім технічним і санітарним вимогам. Полімерні наливні підлоги компанії «Stonehenge» володіють рядом унікальних властивостей, що робить їх практично універсальними для всіх видів будівельних об’єктів.

Промислові наливні підлоги укладаються з використанням сучасних якісних матеріалів Flowcrete і монтуються по новим, найбільш ефективним технологіям, завдяки чому підлогове покриття виходить міцним, ідеально рівним та довговічним.

Наливні підлоги в Черкасах

Замовити наливну підлогу в м. Черкаси можна для об’єктів, до підлоги яких висуваються наступні вимоги:

  • зносостійкість;
  • здатність витримувати високі статичні та динамічні навантаження;
  • висока механічна та хімічна стійкість;
  • здатність витримувати різкі перепади температур;
  • гігієнічність;
  • високі естетичні властивості.

Самовирівнююча наливна підлога Flowcrete відповідає всім цим вимогам, а також відповідає нормам пожежної та екологічної безпеки. Що стосується екологічності полімерного покриття, то нашими високопрофесійними укладальниками приділяється максимальна увага до питань екології та здоров’я під час виготовлення промислової підлоги.

Особливість наливної підлоги полягає в тому, що для кожного окремого проекту, врахувавши всі побажання Замовника, її можна зробити унікальною - влаштувати в будь-якому кольорі та в будь-якій фактурі. Полімерне наливне покриття дозволяє повністю «освіжити» дизайн приміщення, зробити підлогу естетично привабливою, дозволяючи при цьому прибрати всі нерівності бетонної стяжки. Крім того, таке покриття виглядає дуже дорого та презентабельно.

Купити наливну підлогу в Черкасах можливо, адже ми працюємо по всій Україні. Щоб дізнатися всі деталі нашої співпраці в м. Черкаси, Ви можете залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером на нашому сайті.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Черкаси. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Черкасах, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

  • поліуретанові покриття для підлоги;
  • епоксидні;
  • поліуретан - цементні;
  • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×