Відео по наливним підлогам

Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

На відео наші робітники демонструють процес підготовки бетонної основи дробеструйними, фрезерувальними та шліфувальними механізмами Blastrac.

В даному відео наші робітники демонструють процес підготовки бетонної основи за допомогою спеціалізованої техніки Blastrac, а також порядок та особливості укладання наливної підлоги.

На відео наші робітники здійснюють укладку полімерного покриття Peran STB в кондитерській фабриці Roshen. Особливість виконання системи: суміш на основі епоксидної смоли з додаванням високоякісного кварцевого піску обробляють пластиковими лопатями. 

На відео робітники компанії "Стоунхендж" здійснюють укладку поліуретан - цементного покриття Flowfresh HF, яке володіє високими зносостійкими якостями. 

Укладання нашими робітниками високоякісної та високонаповненої епоксидної системи Flowcoat SF41

На відео наші укладальники влаштовують довговічну поліуретанову систему Deckshield ID, яка розроблена спеціально для внутрішніх майданчиків паркінгів і стоянок автомобілів.

Укладання довговічної поліуретанової системи Deckshield ED, яка розроблена спеціально  для зовнішніх майданчиків паркінгів. Правильна підготовка бетонної основи та професійне укладання системи нашими досвідченими укладальниками гарантує тривалий термін служби покриття. 

 

Переглянути Наші Проекти

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×