Наливні підлоги в Житомирі

Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

На будівельному ринку України ми працюємо з 2007 року, надаючи всі види послуг по укладанню промислових наливних підлог. Полірована бетонна підлога, топінг підлога або наливна полімерна підлога – це те, що наші досвідчені майстри роблять ідеально.  Ми зібрали супер команду, яка зробить довговічну наливну підлогу будь-якої складності в найкоротший термін.

Наша компанія «Stonehenge» надає послугу наливна підлога в Житомирі. Наш головний офіс знаходиться в м. Київ, але ми даємо «нове життя» промисловим підлогам по всій Україні. Укладаємо наливні підлоги, як в комерційних, так і в промислових приміщеннях. Наливна підлога на вулиці теж можлива, оскільки ми використовуємо якісний матеріал компанії Flowcrete з високими технічними характеристиками, тому полімерна підлога витримує експлуатацію в жорстких умовах впливу навколишнього середовища. Самовирівнююча наливна підлога не втрачає свої унікальні властивості під дією зовнішніх чинників, крім того, залишається естетично привабливою довгі роки.

Наливні підлоги в Житомирі

Щоб запропонувати правильний варіант промислової підлоги для Вашого об’єкту, нам необхідно знати, яким вимогам має відповідати підлогове полімерне покриття: стійкість до високих механічних навантажень, хімічна стійкість, гігієнічність та відсутність пилу, антистатичні властивості чи стійкість до високих / низьких температур. Ми маємо готові рішення для будь-якого типу приміщення, але завжди враховуємо всі побажання Замовника та особливості експлуатації підлоги.

Довірте укладання полімерної наливної підлоги нашим професіональним укладальникам, і Ви отримаєте 100% задоволення від нашої співпраці. Ми працюємо на результат та розраховуємо на довгострокове партнерство!

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Житомир. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Тернополі, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

  • поліуретанові покриття для підлоги;
  • епоксидні;
  • поліуретан - цементні;
  • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×