«Аграна» - переробка фруктів і ягід, м. Вінниця

  • Площа: 2400 м2
  • Рік: 2013
  • Використані покриття:
  • Peran STB; Flowfresh HF

«Аграна Фрут» спеціалізується на переробці фруктів і ягід та включає в себе повний цикл робіт від вирощування і заготівлі сировини до переробки і випуску готової продукції. Сировина проходить ретельний відбір, сортування і очищення за всіма показниками.

З огляду на специфіку підприємства, потрібно було і підібрати відповідне покриття. У виробничих зонах, де покриття підлоги підпадає під вплив кислот при переробці фруктів і ягід, була запропонована поліуретан-цементна система Flowfresh, яка володіє унікальними властивостями: особливою ​​фізичною витривалістю, температурною стійкістю і високими хімічними протистоянням.

У складських приміщеннях, де в першу чергу важлива фізична стійкість покриття, була запропонована система Peran STB. Особливістю виконання системи є використання високоякісного німецького кварцового піску і ущільнення його суміші з епоксидною смолою шляхом обробки пластиковими лопастями. В результаті цього, покриття має високі показники протистояння абразивного впливу і появи пошкоджень.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×