Наливні підлоги в Києві

Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Для укладання промислових наливних підлог ми використовуємо матеріали компанії Flowcrete – лідера європейського ринку. Flowcrete має широкий асортимент продуктів, що дозволяє нам підбирати підлоги, які відповідають індивідуальним потребам конкретного об’єкту та вимогам вибагливого Замовника.

Ми радимо та використовуємо тільки перевірені роками рішення. Багаторічний досвід роботи на будівельному ринку сприяв розробці унікального складу систем та власних інструкцій для влаштування підлогових покриттів з оптимальними технологіями та функціональністю. Про якість наших підлогових покриттів свідчить велика кількість реалізованих проектів.

Наливні підлоги в Києві

Ми маємо індивідуальний підхід до кожного проекту. Не залежно від того, в якому місті знаходиться об’єкт, ми належним чином контролюємо всі етапи створення Вашої ідеальної підлоги.

Варто підкреслити, що, замовляючи промислову підлогу у нас, Ви отримуєте ряд переваг:

  • високу і надійну якість всіх видів підлог;
  • великий досвід та високий професіоналізм наших співробітників;
  • здачу об’єкта у встановлений термін;
  • доступні та адекватні ціни на всі види послуг нашої компанії;
  • наявність власної необхідної техніки для виконання робіт по влаштуванню підлоги.

Наш офіс знаходиться в м. Київ, тому отримати професійну консультацію Ви можете зустрівшись з нашими спеціалістами, залишивши заявку або зателефонувавши за вказаним номером на нашому сайті.

Наші послуги доступні не тільки для замовників, що знаходяться в столиці та області -  ми працюємо в будь - якому місті України. Основні міста, в яких наша компанія реалізовує найбільшу кількість проектів :

 

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Київ. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Києві, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

  • поліуретанові покриття для підлоги;
  • епоксидні;
  • поліуретан - цементні;
  • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×