Наливні підлоги в Луцьку

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Промислові підлоги умовно можна розділити на 2 варіанти:

 • бетонна підлога;
 • полімерна наливна підлога.

Використовувати звичайну бетонну підлогу без укріпленого верхнього шару наші спеціалісти не рекомендують. Ми пропонуємо застосовувати топінг підлогу або полірований бетон. Топінг підлога – це вид бетонної підлоги, на яку наносять спеціальні суміші, щоб зробити основу стійкою до абразивного зносу та механічних навантажень.  Полірована бетонна підлога – це ідеально відшліфована бетонна основа, на яку наносять додаткове зміцнюючи хімічне просочення.

Наливні підлоги в Луцьку

Для промислових об’єктів потрібно вибирати підлогу, яка буде витримувати всі випробування пов’язані з умовами експлуатації.  Підлога для виробничих, складських чи торгових приміщень має володіти  наступними властивостями:

 • механічна стійкість і ударостійкість;
 • стійкість до агресивних хімічних речовин і органічних рідин;
 • стійкість до абразивного зносу та термічного впливу;
 • водонепроникність;
 • стійкість до різких змін температур;
 • антистатичні, струмопровідні властивості;
 • безшовність, гігієнічність та легкість в прибиранні.

Високопрофесійні укладчики компанії «Стоунхендж» можуть укласти наливні підлоги в Луцьку таких видів (по типу матеріалів) : поліуретанові підлоги, епоксидні підлоги, поліуретан – цементні підлоги та метилметакрилатні підлоги.

Наливна підлога в м. Луцьк затребувана у найрізноманітніших сферах: на підприємствах харчової та хімічної промисловості, медичних установах, паркінгах та СТО, торгово – виставкових комплексах, торгових центрах, навчальних закладах та навіть електростанціях.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Луцьк. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Луцьку, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

 • поліуретанові покриття для підлоги;
 • епоксидні;
 • поліуретан - цементні;
 • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×