Особливе місце на ринку промислових підлог займають епоксидні підлоги. Така висока популярність обґрунтована унікальними властивостями даного типу покриття. Чим же унікальні такі підлоги й де їх застосовують: ми розповімо докладніше далі.

Що таке епоксидна підлога

Епоксидна підлога — це унікальне безшовне покриття для підлоги, яке відрізняється від інших видів полімерних покриттів своїми неперевершеними характеристиками та привабливим зовнішнім виглядом. Даний вид підлоги застосовується не тільки для промислових об'єктів, а й для комерційних.

Епоксидні підлоги виготовляються на основі епоксидної смоли, яка володіє всіма якостями поліуретану, але при цьому вона більш стійка до вологи й хімічних впливів. Такий вид покриття підлоги слід використовувати у виробничих приміщеннях, складах та логістичних комплексах, лабораторіях та інших приміщеннях з підвищеною вологістю, що вимагають дотримання спеціальних умов.

Переваги епоксидної підлоги

До головних переваг епоксидної підлоги, що забезпечили її популярність використання на різних об'єктах, відносяться наступні характеристики:

 • Висока хімічна стійкість - жодне промислове полімерне покриття не перевершить по стійкості до агресивних хімічних речовин епоксидні підлоги.
 • Довговічність - при дотриманні технологій укладання, використання якісного матеріалу й професійної техніки, термін служби епоксидної наливної підлоги перевищить 20 років.
 • Монолітність і безшовність покриття - це забезпечує гігієнічність поверхні, простоту в експлуатації та підтримці чистоти.
 • Міцність - даний вид покриття характеризується високими показниками стійкості до зношування, високих механічних й абразивних навантажень.

Види епоксидних підлог

Наша будівельна компанія «Стоунхендж» виділяє наступні види епоксидних підлог: кварцові епоксидні підлоги, самонівелюючі підлоги, підлоги з антистатичними властивостями.

Підлоги з кварцовим наповнювачем

Кварцові епоксидні підлоги — це один з різновидів полімерних покриттів, головною особливістю якого є використання кварцового піску в якості наповнювача. Сполучним компонентом в системі виступає епоксидна смола. Існує два способи додавання кварцового наповнювача в систему:

 • Безпосередньо в робочу суміш — поверхня підлоги виходить шорсткою.
 • Кварцовий пісок наноситься на полімерний шар, а після застигання покривається фінішним складом на основі епоксидної смоли — поверхня виходить гладкою.

Як епоксидні покриття з кварцовим наповнювачем наші фахівці пропонують використовувати системи Peran STB і Flowcoat SF41. Дані полімерні системи призначені для застосування в приміщеннях з високими механічними та хімічними навантаженнями.

Порівняльна технічна характеристика покриттів з кварцовим наповнювачем
Система Peran STB Flowcoat SF41
Фінішне покриття Глянсове або матове Глянсове
Товщина 3 мм 0,5-3 мм
Термостійкість
Постійний вплив до +60°C
Тимчасовий вплив до + 70°C
до + 70°C
Водонепроникність Нуль (непроникна) Нуль (непроникна)

Сфера застосування епоксидних покриттів Peran STB і Flowcoat SF41 визначається рядом унікальних властивостей. Підлоги на основі епоксидної смоли з кварцовим наповнювачем, найчастіше, використовуються для захисту підлоги для таких типів приміщень:

 • промислові цехи;
 • підсобні та технічні приміщення;
 • станції технічного обслуговування автомобілів;
 • торгові приміщення.

Епоксидна підлога

Самонівелюючі покриття

Самовирівнююче епоксидне покриття призначене для комерційних приміщень із середніми навантаженнями. Фахівці компанії «Стоунхендж» своїм Замовникам пропонують високоякісну епоксидну систему Peran SL, яка характеризується високою хімічною стійкістю і стійкістю до стирання.

Система Peran SL
Фінішне покриття Глянсове
Товщина 2 - 3 мм
Термостійкість
до + 50°C
Водонепроникність Нуль (непроникна)

Полімерне покриття для підлоги Peran SL укладають в таких типах комерційних приміщень:

 • торгово - розважальні центри;
 • бізнес - центри;
 • магазини;
 • офісні приміщення;
 • виставкові центри.

Епоксидне полімерне покриття

Підлоги з антистатичними властивостями

Антистатичні полімерні покриття призначені для застосування в приміщеннях, де важливою вимогою є відсутність статичної напруги. До таких приміщень належать виробничі приміщення побутових приладів і електрокомпонентів, склади, де обробляються і зберігаються вибухонебезпечні та горючі речовини, лабораторії та електростанції.

Ми пропонуємо наступні системи з антистатичними властивостями: Peran ESD SL і Peran ESD STB. Використання особливих графітових наповнювачів і мідної струмопровідної стрічки дозволяє епоксидним покриттям виводити статичну електрику, забезпечувати безпечну роботу устаткування та безпечні умови праці персоналу.

Порівняльна технічна характеристика покриттів з антистатичними властивостями
Система Peran ESD SL Peran ESD STB
Фінішне покриття Гладке Глянсове
Товщина 2 - 3 мм 3 мм
Термостійкість
до + 60°C до + 50°C
Водонепроникність Нуль (непроникна) Нуль (непроникна)

Щоб поставити запитання нашому фахівцеві або замовити монтаж епоксидної підлоги «Під ключ» в Україні - телефонуйте нам за вказаними на сайті номером або залишайте заявку на зворотний дзвінок.

Глянцеве епоксидне покриття

У вас вже є проект?
Розрахуємо його і запропонуємо кращу ціну!
Надіслати
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×