Наливні підлоги в Івано-Франківську

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Будівельна компанія «Стоунхендж» пропонує послуги якісного монтаж(у) бетонної та полімерної підлоги. Ми укладаємо такі види промислових підлог:

 • поліуретанові підлоги – на основі поліуретанової смоли;
 • епоксидні підлоги – на основі епоксидної смоли;
 • поліуретан – цементні підлоги – на основі поліуретану при змішуванні його з цементом;
 • метилметакрилатні підлоги - на основі метилметакрилових смол.

Наливні підлоги в Івано-Франківську

Компанія Flowcrete розробила ряд ефективних безшовних підлогових систем, які можна застосовувати, як в промислових, так і в комерційних об’єктах. Сучасні полімерні покриття, у порівнянні з класичними підлоговими покриттями, хоч і встановлюються не так швидко, але володіють беззаперечними перевагами з точки зору функціональності, міцності, довговічності та естетики. Основні переваги полімерних наливних підлог для промислових приміщень:

 • монолітність, відсутність швів;
 • стійкість до вібраційних та ударних навантажень;
 • стійкість до механічних та хімічних навантажень;
 • вологостійкість, пожежостійкість;
 • еластичність;
 • збереження технічних властивостей та привабливого зовнішнього вигляду протягом довгого часу експлуатації.

Купити наливні підлоги в Івано – Франківську можливо,  адже наші високопрофесійні укладальники готові подолати сотні кілометрів для того, щоб допомогти створити ідеальну полімерну підлогу для Вашого об’єкту. Головний офіс компанії "Stonehenge" знаходиться в м. Києві, але за 13 років роботи, ми реалізували понад 200 об’єктів по всій Україні (і за її межами).

Наливна підлога в м. Івано- Франківськ має укладатися робітниками з багаторічним досвідом, з використанням якісних матеріалів та професійної техніки, з дотриманням відповідних технологій укладання. Щоб отримати довговічну наливну підлогу - зв’яжіться з нами вже зараз. Залишивши заявку або замовивши дзвінок на нашому сайті, Ви отримаєте безкоштовну консультацію та швидкий розрахунок вартості наливної підлоги.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Івано-Франківськ. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Івано-Франківську, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

 • поліуретанові покриття для підлоги;
 • епоксидні;
 • поліуретан - цементні;
 • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×