Про компанію Стоунхендж

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Компанія "Стоунхендж" на українському ринку з 2007 р. і на сьогодні ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів).

У виборі партнерів ми зупинилася на вищевказаних компаніях, як на лідерах в своєму сегменті ринку. Кожна з них займає значний відсоток свого ринку і користується повагою у профільних фахівців. Пропоновані нами рішення для облаштування промислових підлог і підготовки бетонних підстав, надійні і перевірені на практиці високотехнологічні рішення, яким багато років довіряє вся Європа. І сьогодні, вони є і в Україні.

Ми реалізуємо свою продукцію по всій країні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію, а також у виборі обладнання та його застосуванні.

За 14 років своєї діяльності нами реалізовано сотні тонн полімерних систем, якими покрито вже більше 1 500 000 м2 в Києві і Україні.

Ми будемо раді зробити бездоганними Ваші підлоги, мінімізувавши тимчасової і людський ресурс в процесі абразивної підготовки бетону обладнанням компанії Blastrac і запропонувавши вже готові рішення підлогових систем від компанії Flowcrete які не потребують додаткових змішувань. І в цілому сподіваємося, що Ви отримаєте задоволення від співпраці з нами, адже спільно зі своїми партнерами ми відкриваємо нові грані в перетворенні поверхні!

 

Переглянути Наші Проекти

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×