Питання-відповідь по наливним підлогам

Питання - відповідь

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Термін служби полімерного покриття залежить від виду полімерного матеріалу, товщини шару наливної підлоги, умов експлуатації (тип навантаження, хімічний і механічний вплив, особливості середовища приміщення), якісного облаштування та, звичайно ж, від подальшого догляду та обслуговування підлоги під час експлуатації.

Якщо довіритися професіоналам і грамотно підібрати вид наливної підлоги, враховуючи всі особливості об'єкта і передбачувані навантаження, то полімерна система прослужить Вам довгі роки.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Висихання або затвердіння - це процес полімеризації наливної підлоги, після закінчення якого покриття набуває експлуатаційних властивостей.

На тривалість висихання впливають такі чинники:

 • товщина залитого шару - чим товстіший шар, тим довше він буде сохнути;
 • кількість шарів, залитих на основу;
 • тип покриття;
 • наявність в складі присадок і наповнювачів;
 • особливості продуктів, що входять в систему;
 • умови висихання в приміщенні - важливо забезпечити необхідний температурно - вологісний режим.

Термін висихання наливної підлоги також залежить від використовуваної суміші. Відіграє  роль не тільки її склад, але і сам виробник. Ми використовуємо матеріали англійського виробника - лідера європейського ринку - компанії Flowcrete. Більше того, ми є ексклюзивним дилером цієї компанії на території України.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Як ексклюзивна компанія - дилер полімерних покриттів, ми можемо відповісти на дане питання в контексті нашого сегмента. Як відомо, попит диктує пропозицію. В Європі полімерні підлогові покриття активно застосовують вже понад 30 років, що підтверджує розвиток даної сфери. Тут розробники покриттів пішли далеко вперед, і застосовують новітні технології з виготовлення полімерних матеріалів, невідомі українському виробнику. Тому, на жаль, полімерні покриття вітчизняного виробництва ще не можна віднести до високоякісних матеріалів. Можливо, коли в нашій країні ринок полімерних підлогових покриттів перевищить інші види підлог, ми зможемо закуповувати український продукт, не сумніваючись в його високій якості. На сьогодні ж, рекомендуємо полімери зарубіжного виробництва, як гарантію якості. І чим відоміше ім'я компанії, тим менше шансів, що в Україні його представляють непрофесійні дилери. Великі компанії піклуються про свій імідж і співпрацюють лише з надійними представниками, які обов'язково пройшли у них сертифікацію і за рівнем сервісу відповідають європейським нормам.

Великий досвід компанії, наявність рекомендацій та кількість виконаних об'єктів так само зможуть убезпечити Вас від непрофесіоналів.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

На перший погляд епоксидні і поліуретанові покриття дуже схожі, але між ними все ж існує декілька значних відмінностей.

Міцність та зносостійкість. Поліуретанові підлоги схожі з епоксидними по міцності, але останні все ж є більш твердішими. Безумно, довговічність використання конкретних підлог все ж обумовлюється комбінацією смол та наповнювачів.

Еластичність.Поліуретанове покриття має значно кращі показники еластичності, що ставить його у виграшніше становище при використанні у зонах, де цей показник має суттєве значення: багаторівневі паркінги, приміщення динамічних впливів і вібраційного навантаження.

Хімічна стійкість.Згідно тестувань, в більшості поліуретанові системи мають вищу стійкість до впливу сильнодіючих речовин, що робить їх незамінними на підприємствах з таким впливом.

Температурна стійкість.Поліуретанові системи мають на 15% більшу температурну стійкість.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Гідної і еквівалентної альтернативи на сьогодні немає.

У сегменті промислових підлог найкращим рішенням на сьогодні є полімерні підлоги. Тільки вони відповідають кожному пункту необхідних вимог, швидкі в влаштуванні, довговічні і при цьому здатні урізноманітнити робочі будні широкою гамою кольорів.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Використовувати наливну підлогу на вулиці можна. Наша компанія має готові рішення полімерних покриттів, які спеціально розроблені для зовнішнього застосування - це метилметакрилатне покриття Deckshield Rapide ED і поліуретанове покриття Deckshield ED. Підлоги Flowcrete відповідають наступним вимогам:

 • Морозостійкість; стійкість до перепадів температур.
 • Водостійкість; поліпшені гідроізолюючі якості.
 • Високі показники міцності.
 • Шорсткість поверхні; опір ковзанню.
 • Стійкість до атмосферного і ультрафіолетового впливу.
Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Якісна бетонна основа – необхідна складова для гарного результату укладання підлоги будь-якого типу. Саме тому до її укладання необхідно поставитися відповідально. Для того, щоб правильно укласти бетонну основу, потрібно дотримуватись кількох правил:

 • Правильне проектування з урахуванням особливостей приміщення.
 • Використання якісних матеріалів, співпраця лише з виробниками якісної продукції.
 • Чітке дотримання технології облаштування бетонної основи.
 • Використання високоефективного обладнання.
 • Контроль за якістю виконання робіт.
 • Дотримання правил догляду підлоги в процесі її застигання.
 • Своєчасне укладання деформаційних швів, згідно проекту.
 • Для забезпечення усіх вищенаведених вимог потрібна досвідчена команда працівників, у яких вже є великий досвід таких робіт.

Зі своєї сторони, ми готові допомогти Вам з облаштуванням бетонної основи, адже наша професійна команда досвідчених працівників має великий досвід у цій сфері.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Найчастіше, полімерні підлоги застосовують в об'єктах промислового призначення. Однак, всередині промисловості прийнято розділяти приміщення на зони в залежності від їх призначення. Існують зони виробництва, логістики, переробки продуктів і т.д., кожна з яких висуває свої вимоги до майбутнього покриття. Наприклад, якщо ми говоримо про місця з високими фізичними навантаженнями, такі як складські приміщення або об'єкти важкої промисловості, де існують ризики падіння важких предметів, то тут доцільно використовувати покриття на епоксидній основі. На об'єкті з інтенсивними навантаженнями, рекомендуємо використовувати поліуретанові покриття, які відрізняє високий показник стійкості при таких впливах. Поліуретан - цементні полімерні підлоги слід використовувати там, де важлива гігієна, переважають високі температури і вологість. Це може бути об’єкти  харчової або хімічної промисловості, наприклад.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Сучасні промислові наливні підлоги - це результат складного і трудомісткого процесу укладання підлоги з використанням високоякісних, зносостійких і безпечних матеріалів. Для того, що б зрозуміти вартість робіт наливної підлоги, потрібно ознайомитися зі складовими ціни і з факторами впливу на ціноутворення промислових підлог.

Ціна роботи наливної підлоги складається з вартості робіт і вартості матеріалів. У свою чергу, вартість робіт залежить від терміновості здачі і територіального розташування об'єкта. Матеріали можуть бути основними, без яких роботи не проводяться, і додатковими. Додаткові матеріали застосовуються для підвищення якості підлоги і, звичайно, використання яких тягне за собою істотне підвищення ціни.

Існують інші варіативні чинники, які здатні вплинути на вартість промислових наливних підлог:

1. Виготовлення основи під підлогу.

2. Армування бетонної підлоги.

3. Улаштування деформаційних швів.

4. Товщина самої наливної підлоги.

Щоб отримати безкоштовну консультацію щодо вибору ідеального покриття з кращим співвідношенням ціни і якості - зв'яжіться з нашим фахівцем. Ми гарантуємо швидкий розрахунок вартості і професійні відповіді на всі Ваші питання.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Щоб полімерне покриття радувало Замовника довгим терміном служби і привабливим зовнішнім виглядом, необхідно не допустити капілярний підхід вологи з основи. Тому при укладці підлог на ґрунті, в підвалах або в інших приміщеннях з підвищеною вологістю потрібно передбачати гідроізоляційний шар. Вологість бетонної підлоги при укладанні полімерного покриття повинна бути не більше 5%.

У разі потрапляння вологи під покриття воно почне відшаровуватися і здуватися, що призводить не тільки до його руйнування, а й до руйнування основи підлоги. Дуже важливо, при укладанні полімерних підлог, дотримуватися всіх технологічних регламентів та вимоги.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Епоксидна підлога – це багатофункціональне полімерне покриття. Полімер, в свою чергу, являється високомолекулярною речовиною, яка утворюється при ланцюговій реакції мономерів.

Продукти із полімерів оточують людей в сучасному світі практично скрізь. Із даного матеріалу виготовляється більшість упаковок для харчових продуктів, у стоматології виробляються зубні протези, і навіть полімерні труби, по яким в наші будинки надходить гаряча та холодна вода. В час передових технологій з полімерів синтезують імпланти людських м’язів, що використовуються в трансплантології, а також виготовляють елітні прикраси.

Якість та екологічна безпека будь-якого полімерного матеріалу, включаючи епоксидні покриття, строго регламентується незалежними міжнародними організаціями, що підтверджується відповідними наявними сертифікатами, а також санітарно-епідеміологічними висновками і результатами додаткових експертиз незалежних акредитованих лабораторій.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Залежно від виду дефектів на покритті підлоги, існує декілька технологій ремонту: поверхнева обробка полімерного шару, його видалення, демонтаж, що зачіпає бетонну основу.

Косметичний ремонт. Видалення подряпин з покриття за допомогою полірування. Відновлення глянцю за допомогою нанесення захисного лаку.

Ремонт з видаленням полімерного шару. Повне видалення полімерного шару застосовують при ремонті тріщин і відшарувань і, як правило, якщо пошкоджено понад 30% площі наливного покриття.

Ремонт з демонтажем бетонної стяжки. Якщо проблеми з полімерним шаром відбуваються через неякісну бетонну основу або ж стан гідроізоляції незадовільний, то заміна бетонної стяжки обов'язкова.

Якщо виникли проблеми з полімерним покриттям - краще відразу звернутися за консультацією до фахівця. Якщо зволікати з початком ремонту, то замість косметичного ремонту доведеться повністю замінити полімерне покриття.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Полімерні наливні підлоги можна застосовувати як всередині приміщень, так і під відкритим небом. Сучасні покриття володіють усіма необхідними характеристика для експлуатації в різних кліматичних умовах. Тому вони стійкі до атмосферного впливу і ультрафіолетового випромінювання і з роками не втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Якщо наливні підлоги постійно знаходяться під прямими сонячними променями, то їх колір може трохи змінитися.

Епоксидні системи схильні до зміни відтінку під впливом УФ променів. Це більш помітно в світлих тонах, проте не відображується на характеристиках фізичної та хімічної стійкості. У стандартній палітрі компанія Flowcrete постаралася підібрати кольори, які мінімізують цю зміну.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Встановити наливні підлоги в житловому будинку можна, оскільки вони володіють необхідними санітарно - гігієнічних норм. Крім того, вони поєднують в собі унікальні властивості, такі як: хімічну стійкість, опір ковзанню, високий опір абразивного зносу і ударам, високу термостійкість.

Найчастіше, полімерні підлоги застосовуються для виготовлення промислових підлог для приміщень з великими навантаженнями. Оскільки полімерні підлоги передбачають багатошарове нанесення, їх укладання на маленьких об'єктах істотно збільшує вартість кожного м2.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Полімерні чіпси (флоки) дозволяють вирішувати багато задач при укладанні наливної підлоги:

 • Завдяки чіпсам можна отримати різне по фактурі покриття на єдиній основі. Створювати різнокольорову підлогу таким чином простіше, ніж використовувати полімерні покриття різних кольорів.
 • Чіпси дозволяють отримати полімерне покриття з високими декоративними властивостями.
 • Можна створити матове полімерне покриття.
 • Чіпси маскують дрібні дефекти, що виникають під експлуатації наливної підлоги.
 • Наливні підлоги з чіпсами не мають швів і тому не накопичують пил і бруд!
Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Морозостійка наливна підлога - це вид полімерної підлоги, якаексплуатується при негативних температурах і стійка до перепадів температур.

Морозостійка підлога облаштовується в морозильних камерах; в холодних неопалюваних складах і відкритих майданчиках, рампах, пандусах; у відкритих паркінгах, критих автостоянках.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Полірування бетонної підлоги включає в себе кілька важливих етапів і відбувається після проведення шліфувальних робіт. Шліфування бетону дозволяє не тільки вирівняти нерівності покриття, які не вдалося усунути за допомогою фрезерування, але і робить поверхню підлоги більш привабливою.

Іншими словами, шліфована бетонна підлога - це «чорновий» варіант полірованої бетонної підлоги, без нанесення спеціальної зміцнюючої хімічної суміші.

Не знайшли відповідь на своє запитання?
Ви можете залишити своє питання і отримати відповідь на e-mail.
Або ж за телефонами: (044) 223-55-40
(067) 407-00-85
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×