Питання-відповідь

Питання - відповідь

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Епоксидна підлога – це багатофункціональне полімерне покриття. Полімер, в свою чергу, являється високомолекулярною речовиною, яка утворюється при ланцюговій реакції мономерів.

Продукти із полімерів оточують людей в сучасному світі практично скрізь. Із даного матеріалу виготовляється більшість упаковок для харчових продуктів, у стоматології виробляються зубні протези, і навіть полімерні труби, по яким в наші будинки надходить гаряча та холодна вода. В час передових технологій з полімерів синтезують імпланти людських м’язів, що використовуються в трансплантології, а також виготовляють елітні прикраси.

Якість та екологічна безпека будь-якого полімерного матеріалу, включаючи епоксидні покриття, строго регламентується незалежними міжнародними організаціями, що підтверджується відповідними наявними сертифікатами, а також санітарно-епідеміологічними висновками і результатами додаткових експертиз незалежних акредитованих лабораторій.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

На перший погляд епоксидні і поліуретанові покриття дуже схожі, але між ними все ж існує декілька значних відмінностей.

Міцність та зносостійкість. Поліуретанові підлоги схожі з епоксидними по міцності, але останні все ж є більш твердішими. Безумно, довговічність використання конкретних підлог все ж обумовлюється комбінацією смол та наповнювачів.

Еластичність.Поліуретанове покриття має значно кращі показники еластичності, що ставить його у виграшніше становище при використанні у зонах, де цей показник має суттєве значення: багаторівневі паркінги, приміщення динамічних впливів і вібраційного навантаження.

Хімічна стійкість.Згідно тестувань, в більшості поліуретанові системи мають вищу стійкість до впливу сильнодіючих речовин, що робить їх незамінними на підприємствах з таким впливом.

Температурна стійкість.Поліуретанові системи мають на 15% більшу температурну стійкість.

Не знайшли відповідь на своє запитання?
Ви можете залишити своє питання і отримати відповідь на e-mail.
Або ж за телефонами: (044) 223-65-45
(067) 407-00-41
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×