Питання-відповідь

Полімерні наливні підлоги

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Цим питанням задаються люди, чий вибір припав на використання цього покриття. Розкид цифр при відповіді на це питання досить широкий, тому що це залежить і від основного складу наливної підлоги, і від технології виробника, і від багатьох інших факторів. Особливо фактор часу висихання необхідно враховувати при використанні наливної покриття як фінішного шару перед тим, як на нього укладається основне покриття.

Отже, як довго сохне наливна підлога? Перш, ніж ви задастеся цим питанням, необхідно визначити, на якій основі виготовлений склад (цемент, гіпс, полімер, смоли)? Середня швидкість «просушування» становить приблизно 2-6 днів. Як вже говорилося вище, це безпосередньо залежить від складу заливки.

У різних виробничих приміщеннях, гаражах і т.д. найчастіше використовуються склади на цементній основі, швидкість просушування яких займає більше часу (приблизно 7 днів), так як в їх складі знаходяться різноманітні наповнювачі (добавки, барвники та інше). Після висихання підлога стає рівним, але не гладким (не ковзаючі).

У приватних будинках, житлових приміщеннях використовується зазвичай стяжка на поліуретановій основі або епоксидної основі. Перший (поліуретановий) відрізняється міцністю, стійкістю до різного роду навантажень, так як в основі його - полімер з високоякісними характеристиками. Швидкість висушування такої підлоги становить приблизно 2 дня (але ходити по ньому вже можна приблизно через 10-20 годин).

Друге (епоксидне) покриття відрізняється еластичністю і міцністю, так як у складі даного покриття застосовуються синтетичні епоксидні смоли. Для повного просихання такому покриттю необхідно 5 днів.

На те, як скоро сохнуть наливні самовирівнюючі підлоги, впливає не тільки їх склад, але і температурний режим у приміщенні, вологість, товщина шару нанесення заливки.

У середньому швидкість просушування варіюється від 3 днів до двох тижнів. Не потрібно плутати момент застигання стяжки (коли поверхня підлоги «схоплюється»), що відбувається вже через 1-3 години після заливки, але ходити по підлозі ще категорично не можна!

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Ремонт підлоги можна, мабуть, віднести до одного з найбільш складних етапів робіт при проведенні ремонту. При цьому, найтриваліші роботи – це підготовчі. І тут поспішати не потрібно, вкрай важливо дозволити стяжці добре висохнути. Цей процес зовсім не швидкий і займає досить багато часу. Але якщо після заливки підлога висохне погано, це запросто може привести до пошкодження самої стяжки, а також ще і підлогового покриття, яке в подальшому Ви на неї укладете. Можуть утворитися різні дефекти: тріщини, вигини, просідання ділянок підлоги, а також відшарування покриття або ж клейового шару від самої стяжки. Що стосується підлогового покриття, то на ламинате, сизаль, паркеті або ковроліні цілком можливо поява плям, що, звичайно ж, теж Вас не порадує.

  • asdfgasdf
  • asdfgsdfgsd
  • asdfgwdfgvds
  1. wegfwfwd
  2. wertgewf
  3. wgfwdfgwd
Не знайшли відповідь на своє запитання?
Ви можете залишити своє питання і отримати відповідь на e-mail.
Або ж за телефонами: (044) 223-65-45
(067) 407-00-41
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×