Питання-відповідь по наливним підлогам

Питання - відповідь

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Ми вміємо працювати як з великими, так і малими площами.

Мінімальна площа від 100 м2.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Полімерна система для харчової промисловості Flowfresh протистоїть переважній більшості хімічних речовин, що використовуються в процесах галузі: розчинам кислот, лугів та миючим і дезинфікуючими засобам.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Антибактеріальне поліуретанове покриття для підлоги Flowfresh компанії “Стоунхендж” має різні по структурності варіації, що забезпечують оптимальне поєднання зручності прибирання та протистояння ковзанню.

Будь ласка, проконсультуйтеся з менеджерами для отримання додаткової інформації або зв'яжіться з нами.

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Так, полімерне покриття для підлоги можна наносити на металеву поверхню. Металева поверхня повинна бути підготовлена ​​механічним способом для видалення іржі, частинок, що відшарувалися, або існуючої фарби.

Після чого потрібно нанести праймер Flowfast Primer, який призначений зміцнити слабку основу, а також покращити адгезію системи підлогового покриття.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Компанія "Стоунхендж" пропонує низку систем підлогових покриттів різної товщини та підбирає конкретні з них в залежності від умов приміщення. Тип покриття для підлоги та необхідна товщина залежатимуть від умов експлуатації приміщення, в якому буде використовуватися покриття для підлоги.

Фактична товщина покриття для підлоги може варіюватися від 0,5 мм до 9 мм.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Промислову полімерну підлогу влаштовують компетентні та навчені компанії, які пройшли кваліфікаційне навчання, мають необхідну базу матеріалу та досвід роботи по інсталяції полімерних систем Flowcrete.

Це гарантує високий рівень якості і дозволяє з повною впевненістю вибрати функціональне та естетичне рішення.

Для отримання повної інформації звертайтесь за телефоном.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

По міцності бетонна основа має бути не нижче марки B25 і залишкова волога не повинна перевищувати 4,5%, що при температурі +20 досягається в середньому за 28 календарних днів. За цей час бетон набере свою міцність, а вміст вологи зменшиться до прийнятного рівня. Існують і використовуються спеціальні полімерні праймери, що дозволяють укладку полімерних систем на вологий бетон. Також, бетонна поверхня має бути сухою, очищеною від цементного молока та поверхневих забруднень, таких як затверджувачі, олії, жири тощо.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Складські приміщення, автосервіси, підприємства машинобудування

Опір до зношування, стійкість до механічних навантажень, ударних та вібраційних навантажень, підвищені вимоги до безпильності покриття та хімічної стійкості.

Холодильні та морозильні камери

Зносостійкість, безпильність, стійкість до негативних температур.

Харчова промисловість

Зносостійкість, гігієнічність, безшовність, відсутність запаху, можливість влаштування покриття без зупинки виробництва, легкість у прибиранні та швидкість дезінфекції, термостійкість, хімічна стійкість, вологостійкість, антиковзні властивості.

Електронна промисловість, приладобудування, хімічна та медична промисловість

Гігієнічність, антистатичні властивості, електропровідність, хімічна стійкість, легке очищення та придатність до ремонту.

Паркінги та відкритті майданчики

Водонепроникність, стійкість до теплового та ультрафіолетового впливу, високий опір абразивному зносу.

Офіси, супермаркети

Зносостійкість, естетика, легке очищення та придатність до ремонту.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Покрасочні системи широко використовуються в облаштуванні складських, підсобних та технічних приміщень. Товщини такої підлоги вистачає на те, щоб покриття служило від 3 до 6 років, залежно від навантажень.

Тонкошарові системи найчастіше виконуються на основі самонівелюючих матеріалів. За бажання можна отримати систему з мінеральним наповнювачем (кварцовим піском), що дозволяє значно знизити вартість та покращити експлуатаційні характеристики покриття (стійкість до стирання, міцність).

Системи товщиною 1,5-3 мм (наливні підлоги) застосовуються найчастіше, вони оптимальні за співвідношенням експлуатаційних характеристик та вартості. Наливна підлога стійка до стирання, хімічних впливів. Наливні системи використовуються у приміщеннях зі значними механічними навантаженнями (наприклад цех підприємств), а також у випадках, коли необхідні високі декоративні властивості покриття (офісні приміщення, торговельні зали та ін.). Укладаються вони або як самонівелюючі епоксидні/поліуретанові покриття (товщиною від 1,5 до 2,5 мм), або як системи з високим наповненням кварцовим піском методом засипки (2 – 3 мм).

Високоміцні та високонаповнені системи значно перевершують решту промислових полімерних підлог по міцності. Вони стійкі до хімічної дії, добре служать при низьких температурах, УФ- та атмосферостійкі, стійкі до подряпин. Їх особливості дозволяють влаштовувати полімерну підлогу товщиною 4 – 6 мм на відкритих майданчиках, укладати їх на відносно нерівні бетонні основи з менш ретельною підготовкою поверхні, ніж для всіх інших типів полімерних підлог.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Щоб бути впевненим у фінальному результаті, потрібно ретельно підходити до питання якості бетонної основи.

Якщо Замовник має вже готову основу, то самостійно та коректно він не зможе оцінити її стан. Для цього наш спеціаліст виїжджає на об'єкт та робить заключні висновки. Якщо основа нова, то визначається необхідність мінімальних підготовчих робіт перед укладанням фінішного покриття. Якщо основа стара, але досить міцна - то видаляти її повністю не доцільно, необхідно проводити спеціальний комплекс робіт, щоб вона відповідала всім вимогам.

Якщо наша компанія проводить роботи з влаштування промислової підлоги «Під ключ», то відповідальність за якість основи вона також бере на себе. За допомогою спеціальних приладів ми вимірюємо міцність основи на стиск, міцність основи на відрив, рівень вологи тощо. Хто як не фахівці з великим стажем знають усі вимоги та норми, які необхідно дотримуватися при укладанні якісної та довговічної підлоги?

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Особливості облаштування промислових підлог в морозильних камерах і холодильних приміщеннях пов'язані з безперервним впливом низьких температур. Основними вимогами до покриття підлоги в даних приміщеннях є такі характеристики: стійкість до постійно низьких температур, здатність витримувати високі механічні навантаження, гігієнічність покриття.

Вибираючи якісне покриття для підлоги, не варто забувати й про якість основи. Важливими критеріями підготовки бетонної основи для підлоги в холодильному приміщенні є армування й запобігання перемерзанню. Використання армованої бетонної плити в поєднанні з правильно підібраним полімерним покриттям дозволить створити довговічну промислову підлогу, яка буде відповідати всім вимогам і нормам.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Вибору підлогового покриття для виробничого приміщення варто приділити особливу увагу, оскільки воно приймає на себе великі навантаження та різні впливи: високі механічні й динамічні навантаження, хімічний вплив, перепади температур, розливи рідин й падіння сировини на поверхню підлоги. Тому підлога на виробництві повинна відповідати наступним вимогам:

 • стійкість до інтенсивних механічних навантажень, зносу і стирання;
 • стійкість до хімічних впливів;
 • здатність витримувати часті температурні перепади;
 • водостійкість і вогнестійкість;
 • протиковзний ефект в сухому і вологому стані поверхні;
 • здатність витримувати щоденне прибирання і легкість в підтримці чистоти;
 • екологічність.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Наші полімерні підлоги доступні практично в будь-якому кольорі. У нас є ряд стандартних кольорів для кожної із запропонованих нами систем.

Якщо бажаний колір не входить в запропоновану нами палітру, ми можемо розробити суміш для досягнення бажаного кольору. Нелінійні кольори й спеціальні поєднання кольорів дорожчі стандартних, але вони дозволяють створити більш ексклюзивний вид підлоги. Для розробки індивідуального рішення можна замовити виготовлення покриття будь-якого кольору з каталогу RAL.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Підлоги в громадських місцях це не тільки стійка, безпечна і надійна основа. Це ще обличчя, стиль і дух закладу. Ексклюзивні підлоги Flowcrete створюють настрій в таких приміщеннях і викликають бажання приходити сюди знову і знову. Вони дозволяють комбінувати колірні та текстурні рішення для створення дійсно цікавого покриття підлоги.

Полімерні підлоги Flowcrete стануть гідним доповненням декорування будь-якого місця, будь то готель, ресторан, нічний клуб, музей, розважальний торговий центр або будь-яке інше місце в індустрії відпочинку. Наша компанія має готові рішення для такого типу об'єктів. Полімерні підлоги для громадських приміщень не тільки естетично привабливі, але і мають прекрасну стійкість до стирання в умовах інтенсивного трафіку, забезпечують легкість в прибиранні та підтримці чистоти. 

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

При виборі різновиду полімерного матеріалу для промислової підлоги також важливо обрати і її колір. Колір наливної підлоги відіграє вадливу роль в формуванні зовнішнього вигляду всього об’єкту. Рекомендації по вибору кольору полімерної наливної підлоги залежать від типу приміщення, до якого він буде застосовуватися.

Для складів, ангарів і цехів наші спеціалісти рекомендують використовувати сірий колір підлогового покриття, оскільки він практичний і на його фоні не так помітні забруднення. Для підприємств харчової промисловості, частіше за все, застосовують яскраві кольори, щоб приховати плями від продуктів виробництва. До прикладу, на м’ясопереробних виробництвах влаштовують підлоги в яскраво – червоному кольорі. В житлових приміщеннях підлоги влаштовують в будь-якому кольорі, в цьому випадку важливим фактором, що впливає на вибір, являються декоративні властивості та гармонійне поєднання з інтер’єром. 

 

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

На перший погляд епоксидні і поліуретанові покриття дуже схожі, але між ними все ж існує декілька значних відмінностей.

Міцність та зносостійкість. Поліуретанові підлоги схожі з епоксидними по міцності, але останні все ж є більш твердішими. Безумно, довговічність використання конкретних підлог все ж обумовлюється комбінацією смол та наповнювачів.

Еластичність.Поліуретанове покриття має значно кращі показники еластичності, що ставить його у виграшніше становище при використанні у зонах, де цей показник має суттєве значення: багаторівневі паркінги, приміщення динамічних впливів і вібраційного навантаження.

Хімічна стійкість.Згідно тестувань, в більшості поліуретанові системи мають вищу стійкість до впливу сильнодіючих речовин, що робить їх незамінними на підприємствах з таким впливом.

Температурна стійкість.Поліуретанові системи мають на 15% більшу температурну стійкість.

 

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Епоксидна підлога – це багатофункціональне полімерне покриття. Полімер, в свою чергу, являється високомолекулярною речовиною, яка утворюється при ланцюговій реакції мономерів.

Продукти із полімерів оточують людей в сучасному світі практично скрізь. Із даного матеріалу виготовляється більшість упаковок для харчових продуктів, у стоматології виробляються зубні протези, і навіть полімерні труби, по яким в наші будинки надходить гаряча та холодна вода. В час передових технологій з полімерів синтезують імпланти людських м’язів, що використовуються в трансплантології, а також виготовляють елітні прикраси.

Якість та екологічна безпека будь-якого полімерного матеріалу, включаючи епоксидні покриття, строго регламентується незалежними міжнародними організаціями, що підтверджується відповідними наявними сертифікатами, а також санітарно-епідеміологічними висновками і результатами додаткових експертиз незалежних акредитованих лабораторій.

На фото епоксидна підлога, що була влаштована нашими фахівцями для лікарні в м. Полтаві. 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Промислова наливна підлога «Під ключ» - це повний комплекс послуг з укладання полімерної підлоги від основи до фінішного покриття. Замовляючи у нас влаштування підлоги, Ви економите свій дорогоцінний час і гроші, оскільки послуга «підлога під ключ» вже включає в себе вартість всіх необхідних матеріалів і саму роботу наших кваліфікованих фахівців. Також, якщо у Вас немає готового плану робіт, наш фахівець приїде на об'єкт і дасть вичерпну професійну консультацію.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Залежно від виду дефектів на покритті підлоги, існує декілька технологій ремонту: поверхнева обробка полімерного шару, його видалення, демонтаж, що зачіпає бетонну основу.

Косметичний ремонт. Видалення подряпин з покриття за допомогою полірування. Відновлення глянцю за допомогою нанесення захисного лаку.

Ремонт з видаленням полімерного шару. Повне видалення полімерного шару застосовують при ремонті тріщин і відшарувань і, як правило, якщо пошкоджено понад 30% площі наливного покриття.

Ремонт з демонтажем бетонної стяжки. Якщо проблеми з полімерним шаром відбуваються через неякісну бетонну основу або ж стан гідроізоляції незадовільний, то заміна бетонної стяжки обов'язкова.

Якщо виникли проблеми з полімерним покриттям - краще відразу звернутися за консультацією до фахівця. Якщо зволікати з початком ремонту, то замість косметичного ремонту доведеться повністю замінити полімерне покриття.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Найчастіше, наливна підлога своїми руками укладається на невеликих площах: квартирах, балконах, офісах. У цих приміщеннях підлога більше виконує естетичну роль. Якщо ми говоримо про промислові приміщення, то укладання полімерної підлоги своїми руками понесе за собою великі фінансові та часові витрати.

У промислових приміщеннях наливна полімерна підлога повинна бути не тільки естетично привабливою, але і довговічною, водостійкою, повинна витримувати механічні навантаження та інтенсивний пішохідний трафік. Укладання наливної підлоги для комерційних і громадських приміщень, таких як ТЦ, виставкові центри, бізнес - центри та промислових приміщень повинне виконуватися професіоналами.

Щоб виконати якісне укладання полімерної наливної підлоги, потрібні якісні матеріали, спеціальне будівельне обладнання, певні знання і навички роботи, які є тільки у професійних укладальників.

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Час виконання робіт по влаштуванню підлоги залежить від об’єму, виду та призначення підлогового покриття. На укладку промислової підлоги може бути витрачено від 2 до 30 днів.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію по термінах, звертайтеся за безкоштовною консультацією до нашого спеціаліста.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Якщо не зміцнити або не покрити необроблену бетонну підлогу, то від бетонного пилу немає ніякого порятунку. На щастя, на будівельному ринку існують різні методи розв'язання цієї проблеми.

Фахівці компанії «Стоунхендж» радять знепилювати бетонну підлогу за допомогою топінгу. Топінг застосовується на останній стадії виробництва підлоги методом втирання зміцнювача в підготовлену поверхню бетонної основи. Такий спосіб можна застосувати тільки до свіжої бетонної стяжки.

Надійним методом знепилювання бетонної підлоги є влаштування полімерної підлоги. Крім того, наливні полімерні підлоги не тільки не накопичують пил, а й забезпечують бетонній підлозі міцність, довговічність, високу стійкість до хімічних речовин, механічних і абразивних навантажень, а також стійкість до зовнішніх впливів.

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Необроблену бетонну підлогу частіше за все використовують як чорновий варіант підлоги, оскільки сама по собі вона володіє деякими недоліками:

 • при активній експлуатації неукріпленої бетонної підлоги, покриття сильно пилить;
 • поверхня необробленої бетонної підлоги володіє великою пористістю, як результат – покриття поглинає всі рідини, які потрапляють на таку підлогу;
 • невисока міцність, нестійкість до високих механічних та абразивних навантажень, хімічних речовин;
 • непривабливий зовнішній вигляд.

Щоб отримати якісну та безпечну бетонну підлогу, яка прослужить багато років, її потрібно покривати спеціальним укріплюючим шаром. Таке покриття надає бетонній підлозі додаткові хімічні та експлуатаційні якості.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Ефективність роботи складського приміщення залежить не тільки від обладнання, але й від створених умов. Для того, щоб забезпечити легке та зручне переміщення вантажів по складському комплексі, необхідно облаштувати якісну, зносостійку, нековзку, рівну підлогу. Це можливо, якщо ви вирішите застосовувати полімерне покриття для складів.

Наливні полімерні підлоги для складу можуть:

 • витримувати колосальні навантаження;
 • бути стійкими до механічних впливів і впливів агресивних середовищ;
 • витримувати теплові навантаження та різкі коливання температур;
 • забезпечувати стійкість до вібраційних та ударних навантажень;
 • створювати оптимальні та сприятливі для зберігання того чи іншого товару санітарно-гігієнічні умови.

Більш детально про види підлог для складу, їх особливості та переваги Ви можете прочитати в статті нашого Блогу. 

Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід в укладанні полімерних наливних підлог в складських приміщеннях і знають, які системи необхідно застосовувати для такого типу приміщення. Укладальники компанії «Стоунхендж» зарекомендували себе справжніми професіоналами в області облаштування полімерних підлог для складських комплексів.

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

До питання облаштування бетонної підлоги в гаражі необхідно підходити уважно та відповідально, оскільки умови експлуатації підлоги в даному типі приміщення кардинально відрізняються. Підлога в гаражі піддається впливу таких факторів: підвищена волога, високе механічне навантаження, вплив шипів від колес, значні перепади температури, розлив палива та автомобільних рідин.

Обравши полімерне покриття в гараж, Ви можете бути впевненні, що отримаєте зносостійку, нековзку і непроникну для рідин поверхню, яка прослужить багато років.

Наша компанія має готові полімерні системи, які призначені для укладки в гаражах та паркінгах. Ми реалізовуємо проекти від 100 кв. м. Для детальної консультації залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте за вказаним номером, наш спеціаліст відповість на всі Ваші питання та допоможе з вибором ідеального покриття в гараж.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Причин появи тріщин в наливних підлогах багато, але в більшості випадків вони виникають при порушенні технологій укладання. Основні фактори, які можуть спровокувати утворення дефектів в полімерних покриттях:

 • неправильно підготовлена бетонна основа;
 • використання неякісних матеріалів для суміші;
 • невідповідний температурний режим в приміщенні, де відбувалася заливка наливної підлоги;
 • неправильна експлуатація підлоги;
 • використання миючих засобів, які руйнують полімерне покриття.

Для усунення проблем з полімерною підлогою краще відразу звернутися до професіоналів, які мають великий досвід реконструкції наливних підлог різного ступеня складності.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Термін служби полімерного покриття залежить від виду полімерного матеріалу, товщини шару наливної підлоги, умов експлуатації (тип навантаження, хімічний і механічний вплив, особливості середовища приміщення), якісного облаштування та, звичайно ж, від подальшого догляду та обслуговування підлоги під час експлуатації.

Якщо довіритися професіоналам і грамотно підібрати вид наливної підлоги, враховуючи всі особливості об'єкта і передбачувані навантаження, то полімерна система прослужить Вам довгі роки.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Полірування бетонної підлоги включає в себе кілька важливих етапів і відбувається після проведення шліфувальних робіт. Шліфування бетону дозволяє не тільки вирівняти нерівності покриття, які не вдалося усунути за допомогою фрезерування, але і робить поверхню підлоги більш привабливою.

Іншими словами, шліфована бетонна підлога - це «чорновий» варіант полірованої бетонної підлоги, без нанесення спеціальної зміцнюючої хімічної суміші.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Морозостійка наливна підлога - це вид полімерної підлоги, яка експлуатується при негативних температурах і стійка до перепадів температур.

Морозостійка підлога облаштовується в морозильних камерах; в холодних неопалюваних складах і відкритих майданчиках, рампах, пандусах; у відкритих паркінгах, критих автостоянках.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Гідної і еквівалентної альтернативи на сьогодні немає.

У сегменті промислових підлог найкращим рішенням на сьогодні є полімерні підлоги. Тільки вони відповідають кожному пункту необхідних вимог, швидкі в влаштуванні, довговічні і при цьому здатні урізноманітнити робочі будні широкою гамою кольорів.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Топінг підлога - це бетонна підлога зі зміцненим верхнім шаром. Спеціалісти наносять спеціальні речовини на свіжоукладений бетон і після повного вбирання вологи затирають згладжувальною машиною.

Така підлога володіє цілим комплексом переваг (у порівнянні зі звичайними необробленими бетонними підлогами):

 • підвищена ударостійкість;
 • відсутність пилу;
 • термостійкість;
 • триваліший термін експлуатації;
 • антистатичні властивості;
 • хімстійкість.

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Використовувати наливну підлогу на вулиці можна. Наша компанія має готові рішення полімерних покриттів, які спеціально розроблені для зовнішнього застосування - це метилметакрилатне покриття Deckshield Rapide ED і поліуретанове покриття Deckshield ED. Підлоги Flowcrete відповідають наступним вимогам:

 • Морозостійкість; стійкість до перепадів температур.
 • Водостійкість; поліпшені гідроізолюючі якості.
 • Високі показники міцності.
 • Шорсткість поверхні; опір ковзанню.
 • Стійкість до атмосферного і ультрафіолетового впливу.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Полімерні чіпси (флоки) дозволяють вирішувати багато задач при укладанні наливної підлоги:

 • Завдяки чіпсам можна отримати різне по фактурі покриття на єдиній основі. Створювати різнокольорову підлогу таким чином простіше, ніж використовувати полімерні покриття різних кольорів.
 • Чіпси дозволяють отримати полімерне покриття з високими декоративними властивостями.
 • Можна створити матове полімерне покриття.
 • Чіпси маскують дрібні дефекти, що виникають під експлуатації наливної підлоги.
 • Наливні підлоги з чіпсами не мають швів і тому не накопичують пил і бруд!

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Якісна бетонна основа – необхідна складова для гарного результату укладання підлоги будь-якого типу. Саме тому до її укладання необхідно поставитися відповідально. Для того, щоб правильно укласти бетонну основу, потрібно дотримуватись кількох правил:

 • Правильне проектування з урахуванням особливостей приміщення.
 • Використання якісних матеріалів, співпраця лише з виробниками якісної продукції.
 • Чітке дотримання технології облаштування бетонної основи.
 • Використання високоефективного обладнання.
 • Контроль за якістю виконання робіт.
 • Дотримання правил догляду підлоги в процесі її застигання.
 • Своєчасне укладання деформаційних швів, згідно з проектом.
 • Для забезпечення усіх вищенаведених вимог потрібна досвідчена команда працівників, у яких вже є великий досвід таких робіт.

Зі своєї сторони, ми готові допомогти Вам з облаштуванням бетонної основи, адже наша професійна команда досвідчених працівників має великий досвід у цій сфері.

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Найчастіше, полімерні промислові підлоги застосовують в об'єктах промислового призначення. Однак, всередині промисловості прийнято розділяти приміщення на зони в залежності від їх призначення. Існують зони виробництва, логістики, переробки продуктів і т.д., кожна з яких висуває свої вимоги до майбутнього покриття. Наприклад, якщо ми говоримо про місця з високими фізичними навантаженнями, такі як складські приміщення або об'єкти важкої промисловості, де існують ризики падіння важких предметів, то тут доцільно використовувати покриття на епоксидній основі.

На об'єкті з інтенсивними навантаженнями, рекомендуємо використовувати поліуретанові покриття, які відрізняє високий показник стійкості при таких впливах. Поліуретан - цементні полімерні підлоги слід використовувати там, де важлива гігієна, переважають високі температури і вологість. Це може бути об’єкти  харчової або хімічної промисловості, наприклад.

 

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Висихання або затвердіння - це процес полімеризації наливної підлоги, після закінчення якого покриття набуває експлуатаційних властивостей.

На тривалість висихання впливають такі чинники:

 • товщина залитого шару - чим товстіший шар, тим довше він буде сохнути;
 • кількість шарів, залитих на основу;
 • тип покриття;
 • наявність в складі присадок і наповнювачів;
 • особливості продуктів, що входять в систему;
 • умови висихання в приміщенні - важливо забезпечити необхідний температурно - вологісний режим.

Термін висихання наливної підлоги також залежить від використовуваної суміші. Відіграє  роль не тільки її склад, але і сам виробник. Ми використовуємо матеріали англійського виробника - лідера європейського ринку - компанії Flowcrete. Більше того, ми є ексклюзивним дилером цієї компанії на території України.

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Сучасні промислові наливні підлоги - це результат складного і трудомісткого процесу укладання підлоги з використанням високоякісних, зносостійких і безпечних матеріалів. Для того, щоб зрозуміти вартість робіт наливної підлоги, потрібно ознайомитися зі складовими ціни і з факторами впливу на ціноутворення промислових підлог.

Ціна роботи наливної підлоги складається з вартості робіт і вартості матеріалів. У свою чергу, вартість робіт залежить від терміновості здачі і територіального розташування об'єкта. Матеріали можуть бути основними, без яких роботи не проводяться, і додатковими. Додаткові матеріали застосовуються для підвищення якості підлоги і, звичайно, використання яких тягне за собою істотне підвищення ціни.

Існують інші варіативні чинники, які здатні вплинути на вартість промислових наливних підлог:

1. Виготовлення основи під підлогу.

2. Армування бетонної підлоги.

3. Улаштування деформаційних швів.

4. Товщина самої наливної підлоги.

Щоб отримати безкоштовну консультацію щодо вибору ідеального покриття з кращим співвідношенням ціни і якості - зв'яжіться з нашим фахівцем. Ми гарантуємо швидкий розрахунок вартості і професійні відповіді на всі Ваші питання.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Щоб полімерне покриття радувало Замовника довгим терміном служби і привабливим зовнішнім виглядом, необхідно не допустити капілярний підхід вологи з основи. Тому при укладці підлог на ґрунті, в підвалах або в інших приміщеннях з підвищеною вологістю потрібно передбачати гідроізоляційний шар. Вологість бетонної підлоги при укладанні полімерного покриття повинна бути не більше 5%.

У разі потрапляння вологи під покриття воно почне відшаровуватися і здуватися, що призводить не тільки до його руйнування, а й до руйнування основи підлоги. Дуже важливо, при укладанні полімерних підлог, дотримуватися всіх технологічних регламентів та вимоги.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Як ексклюзивна компанія - дилер полімерних покриттів, ми можемо відповісти на дане питання в контексті нашого сегмента. Як відомо, попит диктує пропозицію. В Європі полімерні підлогові покриття активно застосовують вже понад 30 років, що підтверджує розвиток даної сфери. Тут розробники покриттів пішли далеко вперед, і застосовують новітні технології з виготовлення полімерних матеріалів, невідомі українському виробнику. Тому, на жаль, полімерні покриття вітчизняного виробництва ще не можна віднести до високоякісних матеріалів. Можливо, коли в нашій країні ринок полімерних підлогових покриттів перевищить інші види підлог, ми зможемо закуповувати український продукт, не сумніваючись в його високій якості.

На сьогодні ж, рекомендуємо полімери зарубіжного виробництва, як гарантію якості. І чим відоміше ім'я компанії, тим менше шансів, що в Україні його представляють непрофесійні дилери. Великі компанії піклуються про свій імідж і співпрацюють лише з надійними представниками, які обов'язково пройшли у них сертифікацію і за рівнем сервісу відповідають європейським нормам.

Великий досвід компанії, наявність рекомендацій та кількість виконаних об'єктів так само зможуть убезпечити Вас від непрофесіоналів.

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Встановити наливні підлоги в житловому будинку можна, оскільки вони володіють необхідними санітарно - гігієнічними нормами. Крім того, вони поєднують в собі унікальні властивості, такі як: хімічну стійкість, опір ковзанню, високий опір абразивного зносу та ударам, високу термостійкість.

Найчастіше, полімерні підлоги застосовуються для виготовлення промислових підлог для приміщень з великими навантаженнями. Оскільки полімерні підлоги передбачають багатошарове нанесення, їх укладання на маленьких об'єктах істотно збільшує вартість кожного м².

 

Відповідь фахівця компанії "Стоунхендж"

Полімерні наливні підлоги можна застосовувати як всередині приміщень, так і під відкритим небом. Сучасні покриття володіють усіма необхідними характеристика для експлуатації в різних кліматичних умовах. Тому вони стійкі до атмосферного впливу і ультрафіолетового випромінювання і з роками не втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Якщо наливні підлоги постійно знаходяться під прямими сонячними променями, то їх колір може трохи змінитися.

Епоксидні системи схильні до зміни відтінку під впливом УФ променів. Це більш помітно в світлих тонах, проте не відображується на характеристиках фізичної та хімічної стійкості. У стандартній палітрі компанія Flowcrete постаралася підібрати кольори, які мінімізують цю зміну.

Не знайшли відповідь на своє запитання?
Ви можете залишити своє питання і отримати відповідь на e-mail.
Або ж за телефонами: (067) 407-00-85
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×