Наливні підлоги в Полтаві

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Наливні підлоги - відмінне рішення для приміщень харчової, хімічної та електротехнічної промисловості, паркінгів, СТО, гаражів, торгових і виробничих зон. Володіючи унікальними властивостями, такі полімерні покриття здатні витримувати різкі перепади температур, вологе виробниче середовище і високі навантаження. Самовирівнююча наливна підлога зберігає первісний вигляд при механічних навантаженнях і вібрації, що пояснює популярність її застосування при будівництві будь-яких промислових об'єктів.

Кольорові полімерні і бетонні наливні підлоги компанії «Stonehenge» вигідно відрізняються серед інших типів покриття, адже вони довговічніші (середній період їх експлуатації досягає 10 років) та мають підвищену стійкість до статичних, динамічних і механічних навантажень. Крім того, полімерна наливна підлога здатна витримувати теплові удари, має хорошу гідро- і електроізоляцію, антистатичні властивості та відмінно протистоїть стиранню. 

Наливні підлоги в Полтаві

Промислові самовирівнюючі підлоги екологічні та гіпоалергенні - склад полімерної суміші нешкідливий для людини і не має шкідливих випарів. При цьому полімерне підлогове покриття стійке до впливу агресивних хімічних речовин, завдяки чому його застосовують при укладанні підлоги в лікарнях, школах, лабораторіях.

Найчастіше, полімерні наливні підлоги використовують для внутрішніх приміщень, але у нашої компанії Ви зможете замовити наливну підлогу і для вулиці – наприклад, для будівництва відкритого складу, паркінгу або автостоянки. Висока якість використовуваного матеріалу, сучасна професійна техніка, великий вибір полімерних покриттів для кожного типу об’єкта та професіоналізм наших співробітників роблять нашу компанію лідером в промисловому будівництві.

Ми пропонуємо великий вибір кольорів та фактур полімерного покриття Flowcrete та найкращі ціни по всій Україні. Укладка наливної підлоги нашими спеціалістами можлива в м. Полтава та Полтавській області.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Полтава. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію у Полтаві, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

  • поліуретанові покриття для підлоги;
  • епоксидні;
  • поліуретан - цементні;
  • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×