Наливні підлоги в Харкові

Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Компанія «Стоунхендж» пропонує повний цикл послуг по укладанню бетонних та наливних підлог.  Наливні підлоги - це підлогові покриття, що виготовляються з полімерних матеріалів на основі поліуретанових, епоксидних, поліуретан - цементних, метилметакрилатних складових.

Ми можемо запропонувати наливні підлоги для будь-якого виду приміщень:

 • виробничі цехи;
 • підприємства харчової та хімічної промисловості;
 • гаражі та паркінги;
 • СТО, автомийки;
 • торгівельні центри та магазини;
 • учбові та громадські установи;
 • склади, ангари, термінали.

У своїй роботі ми використовуємо перевірені роками технології та напрацювання, унікальні матеріали та сучасну якісну техніку, щоб зробити Вашу підлогу найкращою та ідеальною саме для Вашого об’єкта.

Наливні підлоги в Харкові

Основні причини, чому Замовникам з м. Харкова необхідно звернутися саме до нас:

 • на будівельному ринку наша компанія працює більше 14 років;
 • ми працюємо тільки з оригінальними та сертифікованими матеріалами;
 • гарантія підлогового покриття від 3 років і більше;
 • беремося за складні проекти;
 • укладаємо підлоги навіть при мінусових температурах;
 • швидкий монтаж, ремонт і введення в експлуатацію без зупинки виробництва.

Стоунхендж – компанія, яка за роки своєї роботи завоювала довіру Замовників по всій країні, в тому числі і в місті Харків. Ми реалізовуємо свої послуги не залежно від того, де знаходиться об’єкт, і гарантуємо професійну підтримку від вибору покриття до введення об’єкта в експлуатацію.

Щоб отримати безкоштовну консультацію стосовно вибору ідеального покриття та умови співпраці в Харкові, Ви можете залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером на нашому сайті.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Харків. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Харкові, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

 • поліуретанові покриття для підлоги;
 • епоксидні;
 • поліуретан - цементні;
 • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×