Наливні підлоги в Хмельницькому

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Якщо Ви бажаєте укласти ідеальну підлогу на Вашому підприємстві або мрієте замінити старе покриття у виробничому приміщенні – Ви прийшли за адресою! Наша компанія «Stonehenge» більше 14 років надає всі види послуг по укладанню бетонних та полімерних наливних підлог. Ми являємося ексклюзивним дистриб’ютором якісних полімерних матеріалів Flowcrete, сучасної професійної будівельної техніки Blastrac та системних рішень для деформаційних швів Conecto. Ми виконали понад 200 реалізованих проектів і тому можемо гарантувати Вам якісний швидкий монтаж та найкращі умови співпраці.

Наша компанія реалізовує проекти по укладанню наливних підлог як в комерційних, так і в промислових об’єктах. Підбираємо полімерне покриття згідно особливостей експлуатації підлоги та всіх побажань Замовника.

Наливні підлоги в Хмельницькому

Наші наливні підлоги безпечні для здоров’я, не містять в своєму складі шкідливих речовин та не мають запаху. Доглядати за таким покриттям дуже легко – воно безшовне, а тому не накопичує пил та бруд, а також запобігає розвитку бактерій та грибків на поверхні підлоги.

Самовирівнююча рідка наливна підлога має багато унікальних властивостей, з якими не зрівняється ні одне інше підлогове покриття: висока хімічна та температурна стійкість, здатність витримувати великі механічні навантаження та вологе виробниче середовище, антистатичність, протиковзкі властивості та ін.

Наливну підлогу можна укладати для вулиці, адже покриття Flowcrete не вигорає під дією ультрафіолету, стійке до високих і низьких температур і рясних атмосферних опадів. І що саме головне. Під дією зовнішніх чинників підлогове покриття з часом не втрачає привабливий зовнішній вигляд та свої технічні властивості.

Наливна підлога в м. Хмельницький на Вашому об’єкті можлива, адже наші бригади укладчиків працюють на території всієї країни. Дізнайтеся всі деталі нашої співпраці в Хмельницькому безкоштовно – залишіть заяву або зателефонуйте за вказаним на нашому сайті номером.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Хмельницький. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Хмельницькому, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

  • поліуретанові покриття для підлоги;
  • епоксидні;
  • поліуретан - цементні;
  • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×