Наші проекти
Відео

Всім відомо, що основою будь-якої промислової будівлі є надійна та довговічна підлога, адже саме вона приймає на себе всі максимальні навантаження і є поверхнею, яка найбільш інтенсивно експлуатується.

Що таке бетонна підлога

Бетонні підлоги - це популярне і практичне рішення при облаштуванні покриття підлоги для промислових об'єктів. Популярність даного типу покриття обумовлена його дешевизною, швидкістю виконання, доступністю матеріалів, простотою використання та догляду.

Наша компанія спеціалізується на влаштуванні таких видів підлог з бетону:

 • бетонна основа без укріпленого верхнього шару;
 • бетонна підлога зі зміцненим верхнім шаром;
 • поліровані бетонні підлоги.

Бетонна основа використовується в основному як чорновий варіант під майбутню наливну, полімерну або топінг підлогу. Незахищена і незміцнена бетонна стяжка не має достатньої міцності, стійкості до навантажень, різних механічних і хімічних впливів для того, щоб витримувати інтенсивну експлуатацію на підприємстві.

Від якості основи підлоги залежить продуктивність і ефективність виробничої діяльності підприємства. Якщо на неякісній підлозі утворюються тріщини й відколи - це тягне за собою не тільки витрати на ремонт, але і великий збиток для компанії у зв'язку з зупинкою промислового процесу.

Бетонна підлога з топінгом не пропускає вологу, володіє високими зносостійкими й ударостійкими характеристиками, але поступається хімстійкістю полімерним підлогам. Постійний вплив агресивних хімічних речовин скорочує термін експлуатації топінг підлоги.

Полірований бетон - це високотехнологічне рішення для промислової підлоги, що являє собою багатоетапну обробку бетонної основи спеціальними хімічними сумішами. Полірована бетонна підлога водонепроникна, зносостійка, ударостійка, стійка до пилоутворення і має естетично привабливий зовнішній вигляд. Перш ніж укладати бетонну підлогу, потрібно ретельно перевірити наявність ґрунтових вод і дослідити несучу здатність основи підлоги. Дані дослідження проводить спеціалізована компанія, за результатами якої створюється проектна документація конструкції підлоги.

Проектна документація містить всі необхідні параметри для якісного монтажу промислової бетонної підлоги: схема армування підлоги, марка бетону, склад і товщина основи, наявність гідроізоляції, нарізка і гідроізоляція швів й інші параметри. Частиною підготовчого етапу укладання підлоги є і прогнозування майбутніх навантажень: механічних, температурних, статичних, динамічних або хімічних впливів.

Переваги бетонної підлоги

Практичність застосування бетонної підлоги - це не єдина перевага даного типу промислової підлоги. До основних переваг підлоги з бетону можна віднести:

 • довговічність і міцність;
 • екологічність матеріалу й абсолютна безпека для здоров'я людей;
 • простота монтажу бетонної підлоги;
 • завдяки можливості нанесення практично будь-якого фінішного покриття, такий вид підлоги можна укладати в комерційних приміщеннях: навчальних і медичних закладах, кафе і магазинах, офісах, виставкових центрах і т.д.;
 • зміцнена бетонна підлога «відштовхує» пил;
 • вимагає мінімального догляду при експлуатації.

Для яких об’єктів підходить бетонна підлога

Наш багаторічний досвід показує, що бетонні підлоги популярні для облаштування підлог не тільки в промислових будівлях, але і в комерційних. Нижче ми вкажемо основні типи приміщень, де застосовується даний вид покриття:

 • ангари, складські та логістичні приміщення;
 • паркінги та СТО;
 • виробничі приміщення;
 • громадські та торгові приміщення.

Вартість укладки бетонної підлоги

Вартість виконання робіт залежить від ряду ключових чинників: від обсягу робіт і місцезнаходження об'єкта, товщини та складу основи, від вибору фінішного покриття, терміну здачі готової підлоги, вимог до промислової підлоги, експлуатаційних умов. Ціна для кожного проекту обговорюється індивідуально.

Облаштування промислової підлоги надзвичайно відповідальний і важливий етап будівельних або ремонтних робіт. Щоб всі роботи були виконані правильно і в строк, з дотриманням усіх технічних норм і правил, без небажаних наслідків для Замовника, влаштування бетонної підлоги в Україні варто довірити компанії «Стоунхендж».

Stonehenge - це довговічна й надійна промислова бетонна підлога в Києві, адекватні й доступні ціни на всі види робіт і європейська якість матеріалів. Замовити бетонну підлогу «Під ключ» Ви можете у нас на сайті, для цього потрібно залишити заявку на зворотний дзвінок або зателефонувати нам за вказаним номером телефону. Консультація фахівця і виїзд на об'єкт - безкоштовно. Телефонуйте!

У вас вже є проект?
Розрахуємо його і запропонуємо кращу ціну!
Надіслати
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×