Покриття для супермаркету «Fozzy», м. Київ

  • Площа: 9200 м2
  • Рік: 2015
  • Використані покриття:
  • Peran STB

Одна з найбільших торгово-промислових груп і ведучих рітейлерів в Ураїні FOZZY GROUP для компанії «Стоунхендж» є стратегічним партнером.

Наша компанія реалізувала новий проект оптового гіпермаркету Fozzy формату cash & carry загальною площею понад 9000 м.кв.

У керівників проекту не було сумнівів у виборі покриття підлоги, оскільки покриття Peran STB, відмінно себе зарекомендувало на минулому виконанні проекту для FOZZY GROUP. Однак, для гіпермаркету була розроблена абсолютно нова концепція магазину, яка в себе включала зміну класичного дизайну на сучасний стиль поєднує в собі різні стилі LOFT і Modern. При цьому, велика увага приділялася в виборі кольору і фактури підлоги, яка би повністю задовольнила строгі вимоги творця концепції. Для цього було застосовано перевірене покриття Peran STB, в спеціально підібраному монотонному виконанні сірої тональності. Покриття повинне було створити імітацію індустріальної підлоги, але при цьому мати властивості абсолютної безпильності, високу зносостійкість, легкість в прибиранні й бути безпечним в експлуатації.

Крім торгового залу, покриття підлоги Peran STB було виконано в виробничо-складській зоні гіпермаркету, де підлоги піддаються особливим навантаженням не тільки механічним, а й хімічним, термічним і впливам великої кількості вологи й при цьому до підлоги пред'являються підвищені санітарні вимоги.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×