Як замовник може убезпечити себе від неякісних матеріалів, непрофесійних підрядників?

Як ексклюзивна компанія - дилер полімерних покриттів, ми можемо відповісти на дане питання в контексті нашого сегмента. Як відомо, попит диктує пропозицію. В Європі полімерні підлогові покриття активно застосовують вже понад 30 років, що підтверджує розвиток даної сфери. Тут розробники покриттів пішли далеко вперед, і застосовують новітні технології з виготовлення полімерних матеріалів, невідомі українському виробнику. Тому, на жаль, полімерні покриття вітчизняного виробництва ще не можна віднести до високоякісних матеріалів. Можливо, коли в нашій країні ринок полімерних підлогових покриттів перевищить інші види підлог, ми зможемо закуповувати український продукт, не сумніваючись в його високій якості.

На сьогодні ж, рекомендуємо полімери зарубіжного виробництва, як гарантію якості. І чим відоміше ім'я компанії, тим менше шансів, що в Україні його представляють непрофесійні дилери. Великі компанії піклуються про свій імідж і співпрацюють лише з надійними представниками, які обов'язково пройшли у них сертифікацію і за рівнем сервісу відповідають європейським нормам.

Великий досвід компанії, наявність рекомендацій та кількість виконаних об'єктів так само зможуть убезпечити Вас від непрофесіоналів.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×