Різниця полімерних підлог по товщині покриття

Покрасочні системи широко використовуються в облаштуванні складських, підсобних та технічних приміщень. Товщини такої підлоги вистачає на те, щоб покриття служило від 3 до 6 років, залежно від навантажень.

Тонкошарові системи найчастіше виконуються на основі самонівелюючих матеріалів. За бажання можна отримати систему з мінеральним наповнювачем (кварцовим піском), що дозволяє значно знизити вартість та покращити експлуатаційні характеристики покриття (стійкість до стирання, міцність).

Системи товщиною 1,5-3 мм (наливні підлоги) застосовуються найчастіше, вони оптимальні за співвідношенням експлуатаційних характеристик та вартості. Наливна підлога стійка до стирання, хімічних впливів. Наливні системи використовуються у приміщеннях зі значними механічними навантаженнями (наприклад цех підприємств), а також у випадках, коли необхідні високі декоративні властивості покриття (офісні приміщення, торговельні зали та ін.). Укладаються вони або як самонівелюючі епоксидні/поліуретанові покриття (товщиною від 1,5 до 2,5 мм), або як системи з високим наповненням кварцовим піском методом засипки (2 – 3 мм).

Високоміцні та високонаповнені системи значно перевершують решту промислових полімерних підлог по міцності. Вони стійкі до хімічної дії, добре служать при низьких температурах, УФ- та атмосферостійкі, стійкі до подряпин. Їх особливості дозволяють влаштовувати полімерну підлогу товщиною 4 – 6 мм на відкритих майданчиках, укладати їх на відносно нерівні бетонні основи з менш ретельною підготовкою поверхні, ніж для всіх інших типів полімерних підлог.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×