Покриття Flowfresh SR

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Міцне поліуретан-цементне покриття призначене для використання у вологих виробничих зонах харчової промисловості. Класичний 4-х компонентний склад поліуретан-цементного покриття модифікований шаром кварцевого піску. Це протидіє слизькості і підвищує безпеку пересування у вологих приміщеннях. Крім того, покриття особливо ​​фізично витривале, має високу температурну та хімічну стійкість. 

Тривалий термін бездоганної служби покриття (більше 15 років) в найскладніших виробничих приміщеннях з падінням важких предметів на підлогу, постійним тертям коліс техніки, високими і низькими температурами довів всю перевагу покриття Flowfresh SR перед поширеними епоксидними підлогами.

У 2015 році поліуретан-цементні покриття Flowfresh першими серед полімерних покриттів підлоги отримали сертифікат відповідності безпеки по системі Hazard Analysis and Critical Control Points (HACCP). Ця сертифікація означає, що, застосовуючи Flowfresh, виробники продуктів харчування можуть бути впевненими у відповідності підлоги суворим стандартам гігієнічності, а споживачі отримують гарантію усунення ризиків бактеріального впливу на готову продукцію.

Багато підприємств в Україні, застосувавши на своїх виробничих майданчиках полімерні системи Flowfresh, продовжують свій активний розвиток, не відволікаючись на недоліки покриття підлоги і з упевненістю проходячи міжнародні аудити.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×