Наливні підлоги в Миколаєві

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Наливні підлоги (заливні підлоги) – це сучасна технологія влаштування якісних та довговічних промислових підлог. Назва походить від способу встановлення – наливання полімерної суміші на підготовлену бетонну основу. Ще одна назва наливної підлоги – «рідкий лінолеум», адже за своїм зовнішнім виглядом вона дійсно схожа на лінолеум, але без стиків і дуже міцна. Полімерні підлоги часто сплутують з полірованими бетонними та топінг підлогами, хоча різниця між цими трьома видами досить суттєва.

Самовирівнюючі наливні підлоги ідеально підходять для промислових приміщень, де підлога постійно піддається різним випробовуванням: великі навантаження, механічний та хімічний вплив, абразивне зношування, перепади температур, вологе середовище виробництва.

Наливні підлоги в Миколаєві

Купити наливну підлогу в Миколаєві буде гарною ідеєю, адже наша компанія «Stonehenge» працює по всій Україні. Багаторічний досвід співробітників, використання інноваційного матеріалу, сучасна професійна техніка – все це в сукупності дозволяє встановити наливні підлоги в м. Миколаїв досить швидко, якісно та за доступною ціною.

Встановити наливну підлогу в Миколаєві можливо як в комерційних, так і в промислових об’єктах :

 • торгових та розважальних центрах;
 • бізнес центрах;
 • підземних паркінгах житлових будинків;
 • СТО та приватних гаражах площею понад 500 м2;
 • дитячих садках та школах;
 • лікарнях;
 • виробничих приміщеннях;
 • торгових приміщеннях;
 • об’єктах харчової та хімічної промисловості;
 • складах та ангарах.

Якщо Ви давно мрієте замінити стару поверхню підлоги на своєму підприємстві або займаєтеся будівництвом нового об’єкту - звертайтеся до нашої компанії та застосовуйте сучасні наливні підлоги Flowcrete. Гарантуємо 100% задоволення від співпраці та результату роботи наших досвідчених спеціалістів.

Щоб отримати безкоштовну консультацію стосовно вибору ідеального покриття та умови співпраці в Миколаєві, Ви можете залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером на нашому сайті.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Миколаїв. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Миколаєві, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

 • поліуретанові покриття для підлоги;
 • епоксидні;
 • поліуретан - цементні;
 • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×