У сучасному світі магазини є невід'ємною частиною повноцінного життя кожного з нас. При облаштуванні такого типу приміщення підлога грає не останню роль, оскільки від підлогового покриття залежить не тільки привабливий інтер'єр і репутація самого приміщення, а й безпека відвідувачів і працюючого персоналу.

При виборі підлогового покриття для магазину необхідно враховувати безліч важливих критеріїв, які дозволять точно і правильно підібрати ідеальне рішення. Основні вимоги до підлоги для магазину:

 • механічна стійкість і стійкість до стирання;
 • гладкість і рівність поверхні;
 • естетично привабливий вигляд;
 • безпильність і легкість в прибиранні;
 • пожежна безпека; екологічність.

На будівельному ринку надзвичайно багатий вибір підлогових покриттів, але жоден з них не зрівняється за технічними характеристиками та довговічністю з наливною полімерною підлогою, або як її ще називають - «рідкою». Назва походить від способу влаштування промислової або комерційної підлоги - налив полімерної суміші на підготовлену заздалегідь бетонну стяжку.

Особливості наливних підлог для магазинів

Наливні підлоги для магазинів - це сучасне довговічне підлогове покриття на основі полімерного матеріалу: епоксидного, поліуретанового або поліуретан - цементного. На відміну від інших, більш традиційних і вже трохи «застарілих» видів підлог, полімерна підлога відповідає всім вимогам, які пред'являються до громадських приміщень з інтенсивним пішохідним трафіком. Полімерна підлога найкраще підходить для магазинів і на це у нас є вагомі аргументи:

 • підвищена стійкість до різних видів навантажень: механічних, вібраційних, абразивних;
 • деякі види полімерних підлог мають здатність до самовирівнювання, що гарантує ідеальну гладку поверхню, а рівні й гладкі покриття легше утримувати в чистоті;
 • матеріали, які входять до складу полімерних підлог не загоряються при дуже високих температурах і не виділяють токсичних речовин при горінні;
 • відсутність швів і стиків на поверхні підлоги забезпечує гігієнічність і запобігає накопиченню всіляких забруднень;
 • таку підлогу можна зробити шорсткою, щоб забезпечити додатковий опір ковзанню;
 • за допомогою полімерного покриття підлогу в магазині можна зробити глянцевою або матовою, кольоровою або сірою, з будь-якою фактурою - це дозволяє створити унікальні та індивідуальні рішення для інтер'єру;
 • сучасні полімерні матеріали екологічні, вони не несуть шкоди для здоров'я людей і навколишнього середовища.

Переваги наливної полови для магазинів від компанії Stonehenge

Влаштуванням наливних підлог в магазинах повинні займатися професіонали своєї справи. Співробітники компанії Стоунхендж вже понад 13 років надають всі види послуг з облаштування підлог для великих промислових і комерційних об'єктів по всій Україні, в тому числі й магазинів. Наша компанія є ексклюзивним дилером англійської матеріалу і має власний парк сучасного будівельного обладнання для укладання бетонних та полімерних підлог.

Замовити підлогу під ключ для магазину за вигідною ціною можна залишивши заявку через Інтернет на нашому сайті або зателефонувавши нашому спеціалісту за вказаним номером у верхній частині сторінки. Консультація та виїзд фахівця на об'єкт - безкоштовно!

У вас вже є проект?
Розрахуємо його і запропонуємо кращу ціну!
Надіслати
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×