Наливні підлоги в Херсоні

Наші проекти
Залишилися питання?
Напишіть їх нам!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Наливна полімерна підлога – це чудове рішення для об’єктів, які потребують влаштування сучасної, якісної та довговічної підлоги. Такий вид підлоги ідеально підходить для промислових приміщень, хоча все частіше застосовуються і в комерційних.

Самовирівнююча заливна підлога виграшно відрізняється від традиційних підлогових покриттів, оскільки забезпечує ідеальну рівність та міцність підлоги, які неможливо досягти іншим типом покриття.

Наливні підлоги в Херсоні

Полімерна наливна підлога володіє рядом технічних переваг, але варто відзначити і високі естетичні властивості полімерного покриття. Завдяки полімерним системам Flowcrete, можливо не тільки створити безпечні умови праці для персоналу, але й обновити інтер’єр будь-якого промислового цеху. Ми розвіюємо міф про похмурі сірі виробничі приміщення. Підлогові покриття компанії Flowcrete дають майже необмежені можливості у виборі кольору, тому створити яскраву ексклюзивну підлогу Ви зможете звернувшись до нашого спеціаліста, який проконсультує Вас по зразкам кольорів.

Ви зможете купити наливну підлогу в Херсоні, оскільки ми працюємо по всій території країни. Щоб проконсультувати Вас стосовно нашої співпраці, нашому спеціалісту необхідно знати наступне: тип приміщення, площу, стан бетонної основи (чи це новий об’єкт і потрібно заливати нову). Спираючись на ці данні, ми зможемо запропонувати Вам конкурентну ціну та ідеальний варіант наливної підлоги саме для Вашого проекту.

Самовирівнюючі наливні підлоги Flowcrete не тільки стійкі до механічних та хімічних впливів, абразивного зносу та різких змін температури, але й екологічні. Система покриття не представляє ніякої небезпеки для здоров’я і навколишнього середовища. Саме тому, наша компанія неодноразово застосовувала полімерні покриття в школах, лікарнях та лабораторіях.

Ми надаємо повний цикл послуг з укладання промислових підлог на території всієї країни, зокрема й у місті Херсон. Замовляючи у нас, Ви отримаєте якісну наливну підлогу за доступною ціною.

Щоб отримати безкоштовну консультацію в Херсоні, Ви можете залишити заявку або ж зателефонувати за вказаним номером на сайті. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд, відповість на всі Ваші питання і підбере ідеальне покриття для підлоги виходячи з індивідуальних особливостей об'єкта. Всі питання можна обговорити за чашкою кави в нашому затишному офісі.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, і, не залежно від того, де знаходиться об'єкт, готові надати консультаційну підтримку від моменту вибору покриття до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Ми є офіційним і ексклюзивним дилером в Україні англійської компанії Flowcrete (європейський лідер з виробництва підлогових полімерного покриття), голландської компанії Blastrac (лідер європейського ринку з виробництва техніки для підготовки основи), а також польського бренду CONECTO (розширювальні профілі для деформаційних швів). Тому, при укладанні промислових підлог, ми використовуємо продукти саме цих перевірених провідних компаній.

Різноманітність видів полімерних підлог дозволяє підібрати покриття для будь-якого приміщення, але потрібно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовляються. Кожен з них має свої унікальні властивості, які підходять під певну сферу використання.

За типом матеріалу, полімерні покриття для підлоги діляться на:

  • поліуретанові покриття для підлоги;
  • епоксидні;
  • поліуретан - цементні;
  • метилметакрилатні.

Поліуретанові наливні підлоги, найчастіше, використовують в приміщеннях з високими вимогами по хімічній стійкості і яким необхідна гнучка основа.

Епоксидні промислові підлоги, завдяки своїй високій вологостійкості і стійкості до впливу різних хімікатів, просто незамінні в цехах з вологими процесами і в приміщеннях виробництв, пов'язаних з хімічними речовинами.

Поліуретан - цементна підлога - це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Тому, ці підлоги укладають на підприємствах харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості.

Метилметакрилаті наливні підлоги можуть використовуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, вони з великим успіхом застосовуються в будь-яких галузях виробництва і промисловості. Метилметакрилатні підлоги служать в якості підлогового покриття в торгових підприємствах і на складах, в експлуатованих приміщеннях авто-, авіа-, харчової, фармацевтичної, важкої і легкої промисловості.

Покриття для підлоги компанії Flowcrete відрізняються тривалим терміном експлуатації. Довговічність промислової підлоги безпосередньо залежить від міцності бетонної основи, яка не завжди встановлюється нашими фахівцями. Компанія «Стоунхендж» гарантує якісне укладання основи підлоги і грамотний вибір полімерного покриття. Також, важливу роль відіграє кваліфікація фахівців, що займаються монтажем підлоги. Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників, укладання підлоги виконується згідно всіх технологічних норм. Від цього залежить якість майбутнього покриття, і як результат, безремонтний термін служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×