Вибору покриття для облаштування підлоги на об'єкті хімічної промисловості потрібно приділити особливу увагу, адже воно приймає на себе всі види впливів і навантажень: вплив хімічних реагентів і речовин, важкі механічні та динамічні навантаження, перепади температур й інші руйнівні чинники.

Найголовнішим завданням підлогового покриття на підприємствах хімпрому є захист поверхонь від агресивної дії концентрованих кислот, лугів і розчинників, а також забезпечення довготривалої експлуатації підлоги.

Особливості покриття для хімічної промисловості

Щоб витримувати важкі умови експлуатації, покриття для хімічної промисловості має володіти рядом певних особливостей і властивостей. До основних особливостей можна віднести наступні характеристики:

 1. Висока стійкість до впливу агресивних хімічних речовин різного типу.
 2. Стійкість до високих температур, термічних ударів, потрапляння дуже гарячих рідин на поверхню підлоги, що характерні для приміщень хімічних виробництв і лабораторій.
 3. Підвищена механічна, ударна стійкість, зносостійкість. Це пов'язано з постійним пересуванням співробітників підприємства, роботою важкого устаткування і рухом спеціального транспорту.
 4. Гігієнічність і безшовність. Покриття повинне бути без швів і стиків, в яких можуть розмножуватися бактерії та грибки, а також має забезпечувати простоту догляду та щоденного прибирання.
 5. Пожежна безпека. Поверхня не повинна поширювати полум'я і загорятися від іскри або інших дрібних вогнищ вогню.
 6. Довговічність. Термін експлуатації підлог на підприємствах хімічної промисловості повинен перевищувати 15 років.

Види підлог для хімічного виробництва

Найбільш популярним варіантом настилу для підлог на хімічних виробництвах є поліуретан - цементні та епоксидні полімерні покриття. Саме ці види промислових полімерних підлог відповідають всім вимогам і витримують екстремальні умови експлуатації.

Поліуретан - цементні підлоги

Поліуретан - цементна підлога — це вид промислової полімерної підлоги на основі поліуретанової смоли, спеціальних наповнювачів і кварцового піску. Особливостями такого виду покриття є висока термостійкість і хімстійкість. Крім того, поліуретан - цементні покриття витримують сильні механічні навантаження, є негорючими та відповідають всім санітарно-гігієнічним нормам.Для такого виду промисловості як хімічна промисловість фахівці компанії «Стоунхендж» своїм Замовникам рекомендують використовувати систему Flowfresh MF.

Епоксидні підлоги

Даний вид полімерного покриття підлоги характеризується високими показниками стійкості до агресивних хімічних речовин, підвищеними показниками стійкості до інтенсивних механічних і ударних навантажень, високим терміном служби підлогового покриття.Фахівці нашої компанії для підприємств хімічної промисловості радять застосовувати епоксидну систему Peran STB Compact.

Порівняльна технічна характеристика підлог для хімічної промисловості

Система Flowfresh MF Peran STB Compact
Фінішне покриття Гладке, матове Шорстке, лакове/матове, нековзке
Товщина 4 - 6 мм 3 - 4 мм
Термостійкість
-40°C до +90°C (6 мм)
Постійний вплив - 60°C
Тимчасовий вплив  - 70°C
Водонепроникність Нуль (непроникна) Нуль (непроникна)
Хімічна стійкість Висока Висока

Де застосовуються хімічно стійкі підлоги

Хімічно стійкі підлоги найчастіше застосовують для таких типів приміщень:

 • виробництва фармацевтичних препаратів;
 • нафтохімічна промисловість;
 • харчова промисловість (м'ясо, молоко- і рибопереробка, пивоварні, виноробні);
 • парфюмерно-хімічне виробництво;
 • медичні заклади;
 • спеціалізовані склади для зберігання хімічних речовин і реагентів.

Технологія укладання підлоги

Укладання будь-якого виду промислової полімерної підлоги повинне відбуватися у відповідності з усіма технологіями, нормами і правилами. Облаштуванням покриття повинні займатися виключно професіонали з великим досвідом роботи, радимо звернутися до фахівців компанії «Стоунхендж», які більше 14 років надають послуги укладання промислових підлог по всій Україні. Укладання підлоги складається з 3 етапів: підготовка бетонної основи, укладання фінішного шару – полімерної підлоги, фінішна обробка.

Замовити монтаж підлоги для хімічної промисловості «Під ключ» Ви можете у нас. Для цього скористайтесь заявкою на зворотний дзвінок або зателефонуйте нам за вказаним на сайті номером телефону. Наш фахівець відповість на всі запитання й зробить розрахунок вартості промислової підлоги.

На вартість і фінальну ціну укладання наливної промислової підлоги впливають такі параметри: площа підлоги; тип приміщення; тип матеріалу, який буде використовуватися при облаштуванні підлоги; місцезнаходження об'єкта та інші важливі параметри.

У вас вже є проект?
Розрахуємо його і запропонуємо кращу ціну!
Надіслати
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовте дзвінок
і ми вам зателефонуємо!
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×